اینشورتک

مدیرعامل تجارت هوشمند سیمرغ: سوپر اپلیکشین سی نقطه تلاقی خدمات بانک و بیمه است

سوپر اپلیکیشن سی با سبد کاملی از خدمات مورد نیاز هر شهروند و با تلفیقی از خدمات بانک و بیمه در مراسم بررسی عملکرد شرکتهای گروه هلدینگ سبا متعلق به بیمه ایران رونمایی شد به زودی در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.
به گزارش روابط عمومی شرکت ایده های تجارت هوشمند سیمرغ ،در مراسم بررسی عملکرد شرکتهای گروه هلدینگ کسب و کار سبا که در مجموعه فرهنگی بیمه ایران و با حضور حسن شریفی مدیرعامل بیمه ایران به همراه اعضائ هیات مدیره و جمعی از معاونین و مدیران این شرکت و مدیرعامل و اعضای هیات مدیره ی هلدینگ سرمایه گذاری سبا برگزار شد سوپر اپلیکیشن سی رونمایی شد.


در این رونمایی که آقایان نتاج (عضو هیات عامل صندوق توسعه ی ملی ، ایوبی رییس مرکز مطالعات اروپا و آمریکای شمالی دانشگاه تهران و حجت الله ایوبی ( مشاور وزیر اقتصاد در امور دانش بنیان ها هم در شرکت داشتند ، علی محمدی‌زاده، مدیرعامل شرکت ایده‌های تجارت هوشمند سیمرغ، به‌عنوان بازوی IT بیمه ایران، اعلام کرد : اپلیکیشن سی ترکیبی از خدمات بانکی و بیمه‌ای را در کنارهم به کاربران ارائه خواهد داد و برخلاف اپلیکیشن‌های بانکی و نیز pspها که تراکنش‌محور هستند این اپلیکشین تجمیع سرویس‌ها را در دستور کار دارد. این اتفاق اولین بار است که در صنعت بیمه افتاده است. ما می‌خواهیم از صنعت بیمه وارد بانکداری شویم و در آینده نئوبیمه باشیم.
او ادامه داد: اکثر اپلیکیشن‌های موجود بیمه‌ای مبتنی بیمه‌فروشی صرف شکل گرفته‌اند و ارائه سرویس در آنها یک رویه نیست. در این سال‌ها تنها در حوزه بیمه‌فروشی رقابتی سنگین وجود داشته و ما نگاه کلی‌تری به بازار بیمه داریم.
محمدی‌زاده درباره حوزه فعالیت اپلیکیشن سی گفت: این اپلیکیشن به طور خاص در حوزه‌های بیمه‌ای، بانکی، شهروندی و سرگرمی و گردشگری فعالیت خواهد داشت. بعد از کرونا با بررسی و توجه به ظرفیت‌های موجود بازار تصمیم گرفتیم به حوزه‌های دیگر نیز ورود کنیم. اپلیکیشن سی نقطه تلاقی ظرفیت‌های بیمه و بانک است.
مدیرعامل سیمرغ در پاسخ به پرسش خبرنگاران در مورد چگونگی فعالیت مالی این اپلیکیشن عنوان کرد: ما تنها پرداختیار حوزه بیمه هستیم و به همین خاطر می‌توانیم سرویس‌های مالی چون شارژ، پرداخت قبض وغیره را به کاربران ارائه دهیم و تنها در انتقال وجه محدودیت داریم.
محمدی‌زاده در ادامه افزود: این اپلیکیشن فضایی تعاملی برای حضور دیگر استارتاپ‌ها برای ارائه انواع سرویس به حساب می‌آید و از همه ی استارتاپ ها برای حضور و عرضه ی خدمات خود در این اپلیکیشن دعوت می کنیم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا