امروز جمعه 3 فروردين 1397
23 March 2018
تعداد بازدید : 54704 - تاریخ خبر : 1392/08/14 - 10:39
در روز تولدتان
یک شبانه روز مکالمه رایگان از همراه اول هدیه بگیرید

اپراتور اول تلفن همراه همزمان با سالروز تولد تمامی مشترکان دایمی و اعتباری خود در پیامکی ضمن تبریک این روز اقدام به ارایه 24 ساعت مکالمه رایگان در شبکه همراه اول و تلفن ثابت کرده است.

به گزارش " تلکام نیوز " به گفته مدیران همراه اول ارایه 24 ساعت مکالمه رایگان به مشترکان در راستای تکریم آنها، از چند ماه قبل انجام شده است.

 بر اساس این گزارش، همزمان با روز تولد مشترکان همراه اولی، به صورت اتوماتیک از پیامکی برای مشترک ارسال می شود و در آن از مشترک خواسته می شود با شماره گیری کد دستوری #411*111* اقدام به دریافت بسته هدیه در همان روز کند. طبق این گزارش، مشترک در هر ساعتی که اقدام به شماره گیری کد دستوری #411*111* کنند، از همان ساعت به مدت 24 ساعت امکان مکالمه رایگان در شبکه همراه اول و تلفن ثابت را دارند.

 به عنوان مثال اگر مشترکی در ساعت 23:59 دقیقه اقدام به ارسال این کد کند می تواند تا ساعت 23:59 دقیقه روز بعد به صورت رایگان در شبکه اپراتور اول مکالمه داشته باشد اما اگر ساعت از 12 نیمه شب بگذرد و پس از روز تولد مشترک اقدام به ارسال کد دریافت هدیه تولد کند، هدیه‌ای به مشترک تعلق نخواهد گرفت.

 لازم به ذکر است در برخی از گوشی های تلفن همراه کد دستوری دریافت هدیه روز تولد که از طریق پیامک به مشترک اطلاع رسانی می‌شود به صورت برعکس( #111*411* ) به دست مشترک می رسد که این موضوع به دلیل تنظیمات گوشی است و تنها کافی است که مشترک کد #411*111* را به این صورت شماره گیری کنند.

امتیاز شما

نظر شما
نظر های بازدیدکنندگان
 
محمد
روز تولدم برام پیام تولدت مبارک آمد ولی هرچی کد دستوری روگرفتم که هدیه بده غیر مجاز زد.
کورش
خاک تو سر مخابرات کنم که دیگه هدیه روز تولد یکروز مکالمه رو هم غیرفعال کرده بمیری
همیشه همراه اول تو همه چی اوله
  برای عضویت در خبرنامه تلکام نیوز ؛ نشانی الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه تلکام نیوز نمایش داده میشود.
  کلیه حقوق متعلق به گروه خبری تلکام نیوز می باشد. اخلاق و منش رسانه ای نقل محتوای تولید شده توسط این سایت را مشروط به درج منبع با عنوان کامل تلکام نیوز یا telecomnews.ir میداند.
  تلکام نیوز در شبکه های اجتماعی
  • ضمن ادای احترام به تمامی بازیگران عرصه اطلاع رسانی در حوزه تلکام ، "سایت خبری تلکام نیوز" تلاش می کند با برقراری ارتباطی موزون بین فعالان و ذینفعان حوزه ارتباطات کشور، پیامهایی صحیح و به موقع بین گروه های فعال در این حوزه رد و بدل نماید.
   صمیمانه امیدواریم که یاریمان کنید و بر کیفیت حرکتمان بیفزایید .

  برای تماس با " سایت خبری تلکام نیوز" می توانید از طریق پست الکترونیکی : info@telecomnews.ir وسرویس پیامک : 5000102030 ، اقدام فرمایید.

  صاحب امتیاز و مدیر مسئول : 

  logo-samandehi

  All Rights Reserved by telecomnews.ir ©