امروز يك شنبه 3 تير 1397
24 June 2018
تعداد بازدید : 209 - تاریخ خبر : 1397/03/05 - 10:05
و تالیایی که رسما 13 ساله شد

عرضه کننده ی اولین سیم کارتهای اعتباری ایران به 13 سالگی رسید

به گزارش "تلکام نیوز" ؛ عرضه کننده ی اولین سیم کارتهای اعتباری ایران در حالی به سیزده سالگی رسید که این روزها در سکوت کامل در حال ادامه حیات خود است.

این اپراتور پیمانکار شرکت مخابرات ایران که در ابتدا آینده بسیار خوبی برای آن پیش بینی می شد با تغییرات سیاسی در این سالها بین تیم های متفاوت مالکیتی و مدیریتی دست به دست شد ، اما نتواانست در بین عرضه کنندگان خدمات تلفن همراه به بلوغ و رشد برسد و جایگاهی برای خود بیابد.

با این حال این شرکت در سالهای اخیر سرانجام توانست با استفاده از رومینگ همراه اول و بالطبع سراسری شدن پوشش ، خدمات خود را در نقاط تحت پوشش همراه اول به مشترکان خود عرضه کند.

این در حالی است که هیچ اطلاعی از موارد دیگر مانند سرنوشت و آینده شرکت ، سرنوشت ارائه دیتا به مشترکان آن ، وضعیت و آینده نامبرینگ و طیف فرکانسی تالیا و ... در دست نیست.

تالیا در آخرین اعلام مدیران این شرکت هنوز 60 تا 80 هزار مشترک دارد و برخی از شایعات از تصمیم این شرکت برای تبدیل به MVNO  و یا واگذاری مدیریت پیمان آن به مجموعه ی با نام اختصاری ب.ت دارد ( تلکام نیوز نمی تواند تا زمان اعلام رسمی این قرارداد ، نام کامل شرکت متقاضی را اعلام نماید)  

امتیاز شما

نظر شما
نظر های بازدیدکنندگان
هیچ اطلاعاتی وجود ندارد
  برای عضویت در خبرنامه تلکام نیوز ؛ نشانی الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه تلکام نیوز نمایش داده میشود.
  کلیه حقوق متعلق به گروه خبری تلکام نیوز می باشد. اخلاق و منش رسانه ای نقل محتوای تولید شده توسط این سایت را مشروط به درج منبع با عنوان کامل تلکام نیوز یا telecomnews.ir میداند.
  تلکام نیوز در شبکه های اجتماعی
  • ضمن ادای احترام به تمامی بازیگران عرصه اطلاع رسانی در حوزه تلکام ، "سایت خبری تلکام نیوز" تلاش می کند با برقراری ارتباطی موزون بین فعالان و ذینفعان حوزه ارتباطات کشور، پیامهایی صحیح و به موقع بین گروه های فعال در این حوزه رد و بدل نماید.
   صمیمانه امیدواریم که یاریمان کنید و بر کیفیت حرکتمان بیفزایید .

  برای تماس با " سایت خبری تلکام نیوز" می توانید از طریق پست الکترونیکی : info@telecomnews.ir وسرویس پیامک : 5000102030 ، اقدام فرمایید.

  صاحب امتیاز و مدیر مسئول : 

  logo-samandehi

  All Rights Reserved by telecomnews.ir ©