امروز دوشنبه 31 ارديبهشت 1397
21 May 2018
تعداد بازدید : 561 - تاریخ خبر : 1396/12/22 - 11:35
دستیار جوان معاون توسعه مدیریت، پشتیبانی و امور هماهنگی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات منصوب شد

معاون توسعه مدیریت، پشتیبانی و امور هماهنگی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات طی حکمی «علی سامانی» را به سمت دستیار جوان منصوب کرد.

به گزارش "تلکام نیوز" ؛ مهدی راسخ معاون توسعه مدیریت، پشتیبانی و امور هماهنگی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، علی سامانی را به سمت دستیار جوان خود منصوب کرد. 

در حکمی که به همین مناسبت صادر شده، آمده است:
در راستای اجرای سیاست های دولت محترم تدبیروامید و در زمینه استفاده بهینه از ظرفیت های منابع انسانی جوان و تاکیدات مقام عالی وزارت مبنی بر زمینه سازی و ایجاد فرصت برای جوانان فرهیخته و متخصص و نظر به شایستگی، خدمات مفید و ارزشمندتان، جنابعالی را با حفظ سمت سازمانی به عنوان «دستیار جوان معاونت توسعه مدیریت، هماهنگی و امور پشتیبانی» منصوب می نمایم.
انتظار می رود ضمن برقراری ارتباط نزدیک و صمیمی با نیروهای جوان شاغل در حوزه معاونت توسعه مدیریت، هماهنگی و امور پشتیبانی، حوزه ستادی وزارت و استان ها تعامل و هماهنگی مستمر با شورای دستیاران امور جوانان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، تلاش و مساعی لازم را جهت ارایه راهکارهای خلاقانه و راهبردی در حوزه فعالیت و با پیگیری مجدانه و بهره گیری از نقطه نظرات و پیشنهادات آنان، زمینه تقویت و ارتقای جوانان توانمند و افزایش کارایی و اثربخشی در راستای تحقق اهداف و برنامه های تعیین شده به عمل آورید.

امتیاز شما

نظر شما
نظر های بازدیدکنندگان
هیچ اطلاعاتی وجود ندارد
  برای عضویت در خبرنامه تلکام نیوز ؛ نشانی الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه تلکام نیوز نمایش داده میشود.
  کلیه حقوق متعلق به گروه خبری تلکام نیوز می باشد. اخلاق و منش رسانه ای نقل محتوای تولید شده توسط این سایت را مشروط به درج منبع با عنوان کامل تلکام نیوز یا telecomnews.ir میداند.
  تلکام نیوز در شبکه های اجتماعی
  • ضمن ادای احترام به تمامی بازیگران عرصه اطلاع رسانی در حوزه تلکام ، "سایت خبری تلکام نیوز" تلاش می کند با برقراری ارتباطی موزون بین فعالان و ذینفعان حوزه ارتباطات کشور، پیامهایی صحیح و به موقع بین گروه های فعال در این حوزه رد و بدل نماید.
   صمیمانه امیدواریم که یاریمان کنید و بر کیفیت حرکتمان بیفزایید .

  برای تماس با " سایت خبری تلکام نیوز" می توانید از طریق پست الکترونیکی : info@telecomnews.ir وسرویس پیامک : 5000102030 ، اقدام فرمایید.

  صاحب امتیاز و مدیر مسئول : 

  logo-samandehi

  All Rights Reserved by telecomnews.ir ©