امروز پنج شنبه 6 ارديبهشت 1397
26 April 2018
تعداد بازدید : 1114 - تاریخ خبر : 1396/08/09 - 02:50
جزییات خرید پارس آنلاین توسط های وب تشریح شد + این خبر تکمیل می شود

مدیر عامل های وب با حضور در یک گروه تخصصی حوزه ICT به جزییات خرید پارس آنلاین پرداخت و از تصمیات آینده خود خبر داد.

به گزارش "تلکام نیوز" ؛ مدیر عامل های وب با حضور در یک گروه تخصصی حوزه ICT به جزییات خرید پارس آنلاین پرداخت و از تصمیات آینده خود خبر داد.

تلکام نیوز این مطالب را عینا از زبان سیدایمان میری نقل می کند : 

: اگر اجازه بدید ابتدا در خصوص مدل توافق با پارس آنلاین توضیحاتی عرض کنم

: توافق مجموعه ما با خانواده محترم فاتح خرید ١٠٠ درصد سهام مجموعه شرکتهای پارس آنلاین(۴ شرکت)بوسیله شرکت های وب (نه شخص بنده) است

: هزینه این خرید در قالب واگذاری بخشی از سهام های وب در بورس و بخشی به صورت اقساط بلند مدت است

: بنابر این برداشتهایی که ارایه می شود حقیر پول نقدی در حال حاضر دادم صحیح نیست

: البته که این نوع توافق از نگاه بلند خانواده فاتح در رسیدن به اهداف والاتری حکایت دارد

: اقساط هم متناسب با درآمد مجموعه ترکیب شده است

: بنده هم به عنوان سهامدار عمده های وب(حدود ٨٧ درصد قبل از این توافق) صرفا پرداختهای شرکت را به صورت شخصی تضمین نموده ام

: که البته با توجه به اینکه مدیریت شرکت و ۴ عضو از ۵ عضو هیات مدیره با نظر بنده انتخاب خواهند شد کاملا منطقی بنظر میرسد.

: انشا الله بعد از موافقت سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با این خرید جریان توافق در صورت صلاحدید بورس منتشر خواهد شد.
این مطلب را باید اضافه کنم که خانواده محترم فاتح در این مشارکت بخاطر نگاه مثبت و بلند نظرانه ای که به پیشرفت مجموعه و این حوزه داشتند حداقل مبلغ ممکن را برای پیش پرداخت در نظر گرفتن تا به شرکت هیچگونه فشاری وارد نشود.

: همانگونه که همه دوستان هم مطلع هستند بنده و آقای عبد الله فاتح در تلاشیم تا با مذاکره و تشویق سایر دوستان به پیوستن به این جمع بتوانیم بیشترین هم افزایی را برای توسعه بازار ارتباطات کشور و رشد بخش خصوصی (نه دولتی و خصوصی) بوجود بیاوریم

: در این راستا مسیر و الگوی توافق مشابه و منطبق بر ساز و کار بورس خواهد بود.

: مطلبی که باید اضافه کنم در خصوص همکاری با مخابرات هست

: ما با ترکیب شدن با یکدیگر تلاش خواهیم کرد تا از طریق مشارکت در سرمایه گذاری در ارتباطات ثابت بجای اینکه فقط استفاده کننده از امکانات مخابرات باشیم، در عین حال شریک مناسبی هم در هزینه های سرمایه گذاری های مورد نیاز باشیم

: در نیمه دوم سال 93 وزارت ارتباطات از طریق جناب آقای دکتر عمیدیان(مجری قبلی طرح USO) ارایه خدمت اینترنت پر سرعت به 25000 روستای کشور را به مناثصه گذاشتند

: ما هم مثل سایر شرکتها در قالب پروانه هایی که در اختیار داشتیم در این مناقصه پیشنهاد قیمت دادیم

: البته مهم تر از پیشنهاد قیمت طرح فنی بود که دوستان مخابرات قالب طرح خودشان را بر اساس شبکه سیمی و ما بر اساس 4G ارایه داده بودیم

: نهایتا طرح فنی ما امتیاز بیشتری از کمیته فنی دریافت کردد

: قیمت پیشنهادی ما 300 میلیارد تومان و قیمت مخابرات حدود 5000 میلیارد تومان ارایه شد

: که البته با توجه به طرح ها بنظر ما خیلی خیلی هم عجیب نبود

: ما بر اساس همان طرح شروع به اجاره کردیم که با اجازه دوستان از مشکلات و موانع اجرای طرح به علت مطول شدن مطلب میگذرم
نهایتا اجرای طرح در پایان آبان سال قبل نهایی گردید و از آن تاریخ با دوستان در حال آزمایش و تحویل هستیم که تا این تاریخ در بیش از12800 روستا مودم نصب شده است و در سامانه ASC سازمان در حال مانیتور است. و تا این تاریخ در بیش از 3000 روستا هم به صورت حضوری همراه با همکاران سازمان در روستا ها سرویس را تست نموده اند.

: فقط چون در حال حاضر آقای دکتر عمیدیان در این سمت نیستند واجبه که در پشت سر ایشان عرض کنم که این پروژه بدون حمایتهای ایشان،جناب آقای دکتر واعظی در مقام وزارت و آقای مهندس خسروی مجری فعلی طرح و البته وزیر محترم جناب آقای جهرمی به هیچ وجه به این نقطه نمیرسید.

: تمام مناقصه های دولتی کف قیمت داشتند و این مناقصه هم همینطور بود و ما اگر اشتباه نکنم 10 درصد بیشتر از قیمت برآورد زده بودیم.

این خبر تکمیل می شود...

رضاگرامی - تلکام نیوز 

امتیاز شما

نظر شما
نظر های بازدیدکنندگان
هیچ اطلاعاتی وجود ندارد
  برای عضویت در خبرنامه تلکام نیوز ؛ نشانی الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه تلکام نیوز نمایش داده میشود.
  کلیه حقوق متعلق به گروه خبری تلکام نیوز می باشد. اخلاق و منش رسانه ای نقل محتوای تولید شده توسط این سایت را مشروط به درج منبع با عنوان کامل تلکام نیوز یا telecomnews.ir میداند.
  تلکام نیوز در شبکه های اجتماعی
  • ضمن ادای احترام به تمامی بازیگران عرصه اطلاع رسانی در حوزه تلکام ، "سایت خبری تلکام نیوز" تلاش می کند با برقراری ارتباطی موزون بین فعالان و ذینفعان حوزه ارتباطات کشور، پیامهایی صحیح و به موقع بین گروه های فعال در این حوزه رد و بدل نماید.
   صمیمانه امیدواریم که یاریمان کنید و بر کیفیت حرکتمان بیفزایید .

  برای تماس با " سایت خبری تلکام نیوز" می توانید از طریق پست الکترونیکی : info@telecomnews.ir وسرویس پیامک : 5000102030 ، اقدام فرمایید.

  صاحب امتیاز و مدیر مسئول : 

  logo-samandehi

  All Rights Reserved by telecomnews.ir ©