امروز سه شنبه 4 ارديبهشت 1397
24 April 2018
تعداد بازدید : 796 - تاریخ خبر : 1396/07/22 - 01:06
علیرغم مشکلات فراوان در واگذاری سرویس تانوما ، شرکت مخابرات ایران در تلکام ٢٠١٧ با تمرکز بر توسعه " تانوما" حاضر می شود

رئیس شورای سیاستگذاری گروه مخابرات ایران در نمایشگاه تلکام ، جزئیات حضور شرکت مخابرات ایران در این نمایشگاه را تشریح کرد.

به گزارش "تلکام نیوز" به نقل از ستاد خبری گروه مخابرات ایران، محمدرضا بیدخام با اشاره به جایابی گروه مخابرات ایران در فضایی بالغ بر ١٨٠٠ مترمربع در سالن ٦ نمایشگاه بین المللی تلکام اظهار داشت: امسال شرکت مخابرات ایران با شعار " همراه با مشتری، همگام با فناوری" و با رویکرد مشتری مداری، سرویس محوری و توجه به فناوریهای نوین در تلکام ٢٠١٧ حضور خواهد داشت.

وی با بیان اینکه حضور گروه مخابرات ایران در تلکام امسال با تمرکز بر برنامه پنجساله تحول و توسعه خواهد بود، گفت: موضوع معرفی و سرویس دهی طرح اتصال فیبرنوری "تانوما" از مهمترین برنامه های مخابرات برای حضور در تلکام امسال است.

سخنگوی شرکت مخابرات ایران افزود: در ٤ روز برپایی این نمایشگاه، نحوه اتصال اماکن و منازل به شبکه فیبرنوری تانوما، نحوه ارائه و دریافت سرویس، خدماتی که تانوما ارایه می دهد و نیز نحوه ثبت نام آن به متقاضیان و بازدیدکنندگان اعلام خواهد شد.

بیدخام با اشاره به اینکه ثبت نام کنندگان سرویس تانوما در نمایشگاه تله کام در اولویت دایری این سرویس قرار دارند اضافه کرد: برای ثبت نام کنندگان داخل تهران و استانها، در نمایشگاه، با توجه به ظرفیت امکانات موجود، این سرویس را در بازه زمانی یک روزه، ٣ روزه، یک هفته و یک ماهه دایر می کنیم.

رئیس شورای سیاستگذاری گروه مخابرات هدف عمده حضور در تلکام را آشنایی با پتانسیل و ظرفیت های شرکت های حاضر در این نمایشگاه عنوان کرد و ادامه داد: علاوه بر این، گروه مخابرات ایران سرویس های مرتبط با مشتریان تجاری ( B2B ) و مصرف کنندگان خانگی (B2C ) را ارائه خواهد کرد.

وی با اشاره به عرضه ٥ سرویس که برخی از آنها امکان دایری نیز دارند، گفت: سرویس Adsl مخابرات با شرایط ویژه در قالب ٣ کانتر، در نمایشگاه به فروش می رسد. در همین حال ارائه سرویس های ٢٠٢٠ و مرکز تماس مشتریان مخابرات، سرویس ٢٠٢١ به عنوان سرویس رسیدگی به شکایات مشتریان مخابرات و نیز خدمات الکترونیکی و خدمات پرداخت با سامانه های ١٨١٨ و ٢٠٠٠ از دیگر خدمات قابل ارائه به مشترکان است.

بیدخام راه اندازی کانتر تلویزیون اینترنتی و ارایه خدمات Iptv با همکاری آی سیما را ازدیگر سرویس های قابل ارائه در تله کام تهران عنوان کرد و افزود: ایجاد کانتر ثبت نام دیجیتال و پرتال تجاری برای مشتریان تجاری و یک کانتر برای حضور و فعالیت استارتاپ ها از دیگر برنامه های مخابرات در این نمایشگاه است. براین اساس استارتاپ ها و کسب و کارهای نوپا می توانند از این فضا برای معرفی کسب و کار خود و جذب سرمایه و مشارکت اقدام کنند.

مدیر روابط عمومی شرکت مخابرات ایران از برپایی کارگاه آموزشی در زمینه شبکه، فناوری اطلاعات و امور تجاری در سالن مخابرات خبر داد و گفت: گروه مخابرات در راستای بحث مسئولیت اجتماعی نیز موضوع بررسی تاثیر استفاده از سرویس تانوما را در کاهش هزینه ها، ایجاد امنیت، ارتقای کیفیت و رفع نیاز را در برنامه دارد. در این زمینه قرار است تفاهم نامه همکاری با سازمان محیط زیست امضا شود.

به گفته رئیس شورای سیاستگذاری مخابرات، احتمال انعقاد تفاهمنامه مخابرات با باشگاههای ورزشی پرسپولیس و استقلال در راستای موضوع مسئولیت اجتماعی و ورزش در حاشیه تلکام امسال وجود دارد.
این در حالی است که تلکام نیوز گزارشات فراوانی از عدم سرویس دهی و واگذاری سرویس تانوما را دریافت کرده و در اختیار دارد .

امتیاز شما

نظر شما
نظر های بازدیدکنندگان
هیچ اطلاعاتی وجود ندارد
  برای عضویت در خبرنامه تلکام نیوز ؛ نشانی الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه تلکام نیوز نمایش داده میشود.
  کلیه حقوق متعلق به گروه خبری تلکام نیوز می باشد. اخلاق و منش رسانه ای نقل محتوای تولید شده توسط این سایت را مشروط به درج منبع با عنوان کامل تلکام نیوز یا telecomnews.ir میداند.
  تلکام نیوز در شبکه های اجتماعی
  • ضمن ادای احترام به تمامی بازیگران عرصه اطلاع رسانی در حوزه تلکام ، "سایت خبری تلکام نیوز" تلاش می کند با برقراری ارتباطی موزون بین فعالان و ذینفعان حوزه ارتباطات کشور، پیامهایی صحیح و به موقع بین گروه های فعال در این حوزه رد و بدل نماید.
   صمیمانه امیدواریم که یاریمان کنید و بر کیفیت حرکتمان بیفزایید .

  برای تماس با " سایت خبری تلکام نیوز" می توانید از طریق پست الکترونیکی : info@telecomnews.ir وسرویس پیامک : 5000102030 ، اقدام فرمایید.

  صاحب امتیاز و مدیر مسئول : 

  logo-samandehi

  All Rights Reserved by telecomnews.ir ©