امروز دوشنبه 31 ارديبهشت 1397
21 May 2018
تعداد بازدید : 1757 - تاریخ خبر : 1396/02/25 - 11:39
احراز هویت حدود ۱۰ هزار مدیر تلگرام و اینستاگرام

معاون مرکز رسانه‌های دیجیتال وزارت ارشاد اعلام کرد که شایعه فیلتر شدن تلگرام صحت ندارد و تاکنون 8200 کانال تلگرامی و 1000صفحه اینستاگرام احراز هویت شده‌اند.

به گزارش "تلکام نیوز" ؛ معاون مرکز رسانه‌های دیجیتال وزارت ارشاد با بیان اینکه تاکنون 8200 کانال تلگرامی در این مرکز ثبت شده، گفت: به این کانال‌ها پویشگر فارسی ارائه می‌شود؛ ضمن اینکه آنها باید به ضوابط 16 گانه متعهد باشند. همچنین تاکنون هزار صفحه اینستاگرامی نیز در سامانه این مرکز ثبت شده است. 

معاون مرکز رسانه‌های دیجیتال وزارت ارشاد درباره ارائه تسهیلات تشویقی به کانال‌های تلگرامی مجوزدار گفت: ارائه پویشگر فارسی به این کانال‌ها در دستور کار مرکز رسانه‌های دیجیتال وزارت ارشاد است که بر همین اساس افراد می‌توانند مطالب مدنظر خود را براساس این پویشگر فارسی در کانال‌ها جست‌وجو کنند.
Image result for ‫کانال تلگرامی‬‎
 
 
وی افزود: کلیه کانال‌های تلگرامی باید براساس ضوابط 16 گانه طرح سما آن را پذیرفته و مقید به این قوانین باشند تا بتوانند در طرح رتبه بندی شرکت کنند؛ ضمن اینکه ماندگاری کانال‌ها در طرح سما هم بسیار بااهمیت است؛ چراکه در صورت مشاهده هرگونه تخلف براساس پروژه فرهنگیار و تخطی آنها از ضوابط 16گانه، نشان شامد (شناسه الکترونیکی محتوای دیجیتال) از آنها گرفته شده و قطعا از آن محیط اخراج خواهند شد. شیرکوند افزود: این کار به این دلیل صورت می‌گیرد که خانواده‌ها بتوانند با خیال آسوده و مطمئن از سلامت محتوای این کانال‌ها استفاده کنند.

امتیاز شما

نظر شما
نظر های بازدیدکنندگان
هیچ اطلاعاتی وجود ندارد
  برای عضویت در خبرنامه تلکام نیوز ؛ نشانی الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه تلکام نیوز نمایش داده میشود.
  کلیه حقوق متعلق به گروه خبری تلکام نیوز می باشد. اخلاق و منش رسانه ای نقل محتوای تولید شده توسط این سایت را مشروط به درج منبع با عنوان کامل تلکام نیوز یا telecomnews.ir میداند.
  تلکام نیوز در شبکه های اجتماعی
  • ضمن ادای احترام به تمامی بازیگران عرصه اطلاع رسانی در حوزه تلکام ، "سایت خبری تلکام نیوز" تلاش می کند با برقراری ارتباطی موزون بین فعالان و ذینفعان حوزه ارتباطات کشور، پیامهایی صحیح و به موقع بین گروه های فعال در این حوزه رد و بدل نماید.
   صمیمانه امیدواریم که یاریمان کنید و بر کیفیت حرکتمان بیفزایید .

  برای تماس با " سایت خبری تلکام نیوز" می توانید از طریق پست الکترونیکی : info@telecomnews.ir وسرویس پیامک : 5000102030 ، اقدام فرمایید.

  صاحب امتیاز و مدیر مسئول : 

  logo-samandehi

  All Rights Reserved by telecomnews.ir ©