امروز سه شنبه 1 اسفند 1396
20 February 2018
تعداد بازدید : 795 - تاریخ خبر : 1396/10/16 - 12:49
اختصاصی تلکام نیوز : صفری رییس هیات مدیره و صدری مدیرعامل مخابرات ایران شد

پس از مدتی کشمکش ، سرانجام مخابرات ایران سکانداران اصلی خود را شناخت 

به گزارش "تلکام نیوز" ؛ پس از مدتی کشمکش ، سرانجام مخابرات ایران سکانداران اصلی خود را شناخت.

بر اساس اخباری که اختصاصا به دست تلکام نیوز رسیده مهدی صفری ( مدیرعامل توسعه اعتماد مبین ) به عنوان رییس هیت مدیره مخابرات ایران جایگزین برات قنبری شد و تکیه زدن سید مجید صدری نیز بر صندلی مدیرعاملی مخابرات ایران هم تقریبا قطعی شده و در انتظار تایید توسط یک مرجع نظارتی است . سید مجید صدری پیش از این مدیرعامل رایتل بود.

این خبر تکمیل می شود  

امتیاز شما

نظر شما
نظر های بازدیدکنندگان
هیچ اطلاعاتی وجود ندارد
  برای عضویت در خبرنامه تلکام نیوز ؛ نشانی الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه تلکام نیوز نمایش داده میشود.
  کلیه حقوق متعلق به گروه خبری تلکام نیوز می باشد. اخلاق و منش رسانه ای نقل محتوای تولید شده توسط این سایت را مشروط به درج منبع با عنوان کامل تلکام نیوز یا telecomnews.ir میداند.
  تلکام نیوز در شبکه های اجتماعی
  • ضمن ادای احترام به تمامی بازیگران عرصه اطلاع رسانی در حوزه تلکام ، "سایت خبری تلکام نیوز" تلاش می کند با برقراری ارتباطی موزون بین فعالان و ذینفعان حوزه ارتباطات کشور، پیامهایی صحیح و به موقع بین گروه های فعال در این حوزه رد و بدل نماید.
   صمیمانه امیدواریم که یاریمان کنید و بر کیفیت حرکتمان بیفزایید .

  برای تماس با " سایت خبری تلکام نیوز" می توانید از طریق پست الکترونیکی : info@telecomnews.ir وسرویس پیامک : 5000102030 ، اقدام فرمایید.

  صاحب امتیاز و مدیر مسئول : 

  logo-samandehi

  All Rights Reserved by telecomnews.ir ©