امروز جمعه 3 فروردين 1397
23 March 2018
تعداد بازدید : 1447 - تاریخ خبر : 1396/04/19 - 15:50
وقتی استفاده از واژه "ملی" بی ضابطه می شود: مخابرات خصوصی هم شتابدهنده ملی راه اندازی می کند

شتاب دهنده ملی شرکت مخابرات ایران با عنوان «شاما» نامگذاری شد ، شاما (شتاب دهنده ایده های مخابرات ایران) به عنوان بهترین نام از بین اسامی اعلام شده برای شتاب دهنده ملی در شرکت مخابرات ایران اعلام شد.

حاشیه خبر:

البته در اطلاعیه ای که در وب سایت رسمی شرکت مخابرات ایران درج شده دلیل و شان استفاده از عبارت ملی در نام این شتابدهنده و اینکه آیا علی الاصول شرکت مخابرات ایران می تواند از این واژه در خدمات و محصولات خود استفاده کند به چشم نمی خورد و به نظر می رسد متولیان این امر باید به دقت به استفاده بی رویه از این واژه و عنوان حساس بوده و به آن واکنش نشان دهند. 

 

به گزارش "تلکام نیوز" ؛ در خبری که در پرتال شرکت مخابرات ایران درج گردیده اعلام شده که : علمایی، مدیرکل تنظیم مقررات و مجری حمایت از شرکت های نوپا با اعلام این مطلب، اظهار داشت:«کارگروه توسعه شرکت های نوپا با ریاست تراکمه، عضو هیئت مدیره و در راستای حمایت از تولید ملی و ایجاد بستری برای فعالیت شرکت های نوپا در سراسر کشور، فراخوانی برای تعیین نام شتاب دهنده ملی در شرکت برگزار کرد و از میان اسامی اعلام شده در این فراخوان، «شاما» با بالاترین رای به عنوان بهترین نام برگزیده شد.»

 

وی افزود: « هدف شرکت مخابرات ایران از حمایت شرکت های نوپا، سرمایه گذاری خطرپذیر برای ایده هایی است که توانایی رسیدن به محصول را ندارند.»
علمایی همچنین اظهار کرده:«حمایت از ایده های نو در ۳ بخش سخت افزار، نرم افزار و محتوا صورت می گیرد و تمرکز بیشتر ما برای بهره برداری از سرویس های نو و تجهیزات مربوط به فناوری های جدید از جمله اینترنت اشیاء است.»
بر اساس این اطلاعیه ؛ فراخوان تعیین نام پیشنهادی برای شتاب دهنده شرکت مخابرات ایران، اردیبهشت ماه امسال از طریق پرتال سازمانی و در دو مرحله صورت گرفته است.

 

امتیاز شما

نظر شما
نظر های بازدیدکنندگان
هیچ اطلاعاتی وجود ندارد
  برای عضویت در خبرنامه تلکام نیوز ؛ نشانی الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه تلکام نیوز نمایش داده میشود.
  کلیه حقوق متعلق به گروه خبری تلکام نیوز می باشد. اخلاق و منش رسانه ای نقل محتوای تولید شده توسط این سایت را مشروط به درج منبع با عنوان کامل تلکام نیوز یا telecomnews.ir میداند.
  تلکام نیوز در شبکه های اجتماعی
  • ضمن ادای احترام به تمامی بازیگران عرصه اطلاع رسانی در حوزه تلکام ، "سایت خبری تلکام نیوز" تلاش می کند با برقراری ارتباطی موزون بین فعالان و ذینفعان حوزه ارتباطات کشور، پیامهایی صحیح و به موقع بین گروه های فعال در این حوزه رد و بدل نماید.
   صمیمانه امیدواریم که یاریمان کنید و بر کیفیت حرکتمان بیفزایید .

  برای تماس با " سایت خبری تلکام نیوز" می توانید از طریق پست الکترونیکی : info@telecomnews.ir وسرویس پیامک : 5000102030 ، اقدام فرمایید.

  صاحب امتیاز و مدیر مسئول : 

  logo-samandehi

  All Rights Reserved by telecomnews.ir ©