امروز سه شنبه 29 اسفند 1396
20 March 2018
تعداد بازدید : 804 - تاریخ خبر : 1396/06/08 - 08:59
وعده جدید : اجرای گام به گام طرح رجیستری از آخر مهرماه

اولین جلسه‌ی کمیته‌ی اطلاع‌رسانی طرح رجیستری گوشی‌های موبایل با حضور نمایندگان دستگاه‌های ذی‌ربط در محل ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز برگزار شد.

به گزارش "تلکام نیوز" ؛ در جلسه‌ی کمیته‌ی اطلاع‌رسانی طرح رجیستری گوشی‌ های موبایل، محسن قائمینسب، مدیرکل روابط عمومی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز، با اشاره به فراگیری طرح رجیستری تلفن همراه، بر لزوم هماهنگی و هم‌افزایی دستگاه‌های مرتبط در امر اطلاع‌رسانی تأکید کرد.

قائمی‌نسب با برشمردن حساسیت‌ها و پیچیدگی‌های اجرای این طرح گفت:

همه‌ی جوانب در اجرای گام‌به‌گام طرح ملی ثبت گوشی‌های تلفن همراه پیش‌بینی شده است.

وی با بیان اینکه پیش از اجرای این طرح، آموزش به مشترکان، اتحادیه‌ها و تمامی مرتبطان با این طرح ضروری است، گفت:

اپراتورها در این زمینه نقش مهم و مؤثری را ایفا می‌کنند.

جلسه‌ی کمیته‌ی اطلاع‌رسانی طرح رجیستری گوشی‌های موبایل با حضور مدیران کل روابط عمومی وزارت ارتباطات، سازمان تنظیم مقررات، اپراتورها، مدیرکل فناوری اطلاعات ستاد و نمایندگان دستگاه‌های ذی‌ربط برگزار شد.

اجرای گام به گام طرح رجیستری از آخر مهرماه

بر اساس گزارش ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، طرح ملی ثبت گوشی‌های تلفن همراه موسوم به رجیستری به‌منظور مقابله با قاچاق این کالا، از برنامه‌های مصوب ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز و به اذعان کارشناسان فنی و فعالان بازار موبایل، تنها و بهترین راهکار مقابله با قاچاق گوشی تلفن همراه محسوب می‌شود که قرار است از اواخر مهرماه سال جاری اجرا شود.

امتیاز شما

نظر شما
نظر های بازدیدکنندگان
هیچ اطلاعاتی وجود ندارد
  برای عضویت در خبرنامه تلکام نیوز ؛ نشانی الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه تلکام نیوز نمایش داده میشود.
  کلیه حقوق متعلق به گروه خبری تلکام نیوز می باشد. اخلاق و منش رسانه ای نقل محتوای تولید شده توسط این سایت را مشروط به درج منبع با عنوان کامل تلکام نیوز یا telecomnews.ir میداند.
  تلکام نیوز در شبکه های اجتماعی
  • ضمن ادای احترام به تمامی بازیگران عرصه اطلاع رسانی در حوزه تلکام ، "سایت خبری تلکام نیوز" تلاش می کند با برقراری ارتباطی موزون بین فعالان و ذینفعان حوزه ارتباطات کشور، پیامهایی صحیح و به موقع بین گروه های فعال در این حوزه رد و بدل نماید.
   صمیمانه امیدواریم که یاریمان کنید و بر کیفیت حرکتمان بیفزایید .

  برای تماس با " سایت خبری تلکام نیوز" می توانید از طریق پست الکترونیکی : info@telecomnews.ir وسرویس پیامک : 5000102030 ، اقدام فرمایید.

  صاحب امتیاز و مدیر مسئول : 

  logo-samandehi

  All Rights Reserved by telecomnews.ir ©