امروز دوشنبه 31 ارديبهشت 1397
21 May 2018
تعداد بازدید : 724 - تاریخ خبر : 1392/05/27 - 11:59
دبیر شورای عالی فضای مجازی خبر داد
آغاز بررسی صدور مجوز نسل چهارم تلفن همراه برای تمامی اپراتورها

دبیر شورای عالی فضای مجازی گفت: صدور مجوز خدمات نسل چهارم تلفن همراه برای تمامی اپراتورها در دستور کار ما قرار گرفته است که در صورت تصویب نهایی این خدمت در کشور قابلیت پیاده‌سازی خواهد داشت.

مهدی اخوان بهابادی در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت : موضوع صدور مجوز خدمات نسل چهارم تلفن همراه در دستور کار ما قرار گرفته است و در حال بررسی این موضوع هستیم و احتمال اینکه ارائه خدمات مبتنی بر این فناوری در کشور به‌زودی شکل بگیرد، وجود دارد.

وی ادامه داد: البته تا تصویب نهایی صورت نگیرد، نمی‌شود قطعی عنوان کرد ولی اجازه خدمات با فناوری نسل چهارم به اپراتورهای موجود در دستور کار ما قرار دارد.

او همچنین گفت: اگر این موضوع به تصویب برسد تمامی اپراتورها اجازه ارائه این فناوری را در کشور خواهند داشت.

منبع : تسنیم

امتیاز شما

نظر شما
نظر های بازدیدکنندگان
هیچ اطلاعاتی وجود ندارد
  برای عضویت در خبرنامه تلکام نیوز ؛ نشانی الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه تلکام نیوز نمایش داده میشود.
  کلیه حقوق متعلق به گروه خبری تلکام نیوز می باشد. اخلاق و منش رسانه ای نقل محتوای تولید شده توسط این سایت را مشروط به درج منبع با عنوان کامل تلکام نیوز یا telecomnews.ir میداند.
  تلکام نیوز در شبکه های اجتماعی
  • ضمن ادای احترام به تمامی بازیگران عرصه اطلاع رسانی در حوزه تلکام ، "سایت خبری تلکام نیوز" تلاش می کند با برقراری ارتباطی موزون بین فعالان و ذینفعان حوزه ارتباطات کشور، پیامهایی صحیح و به موقع بین گروه های فعال در این حوزه رد و بدل نماید.
   صمیمانه امیدواریم که یاریمان کنید و بر کیفیت حرکتمان بیفزایید .

  برای تماس با " سایت خبری تلکام نیوز" می توانید از طریق پست الکترونیکی : info@telecomnews.ir وسرویس پیامک : 5000102030 ، اقدام فرمایید.

  صاحب امتیاز و مدیر مسئول : 

  logo-samandehi

  All Rights Reserved by telecomnews.ir ©