امروز يك شنبه 3 تير 1397
24 June 2018
تعداد بازدید : 432 - تاریخ خبر : 1392/05/27 - 11:34
ایرانیان‌نت افزایش سرمایه می‌دهد

شرکت خدمات ارتباطی و الکترونیکی ایرانیان‌نت که پروانه اپراتور فیبرنوری را از سازمان تنظیم مقررات اخذ کرده، به دنبال افزایش سرمایه شرکت تا 2000 میلیارد ریال است.

بنا به تصمیم مجمع عمومی فوق العاده این شرکت که مورخ 25 خردادماه 1392 برگزار شد ، مقرر گردید سرمایه شرکت از مبلغ 700 میلیارد ریال به مبلغ  2000 میلیارد از طریق انتشار سهام جدید و هر سهم به ارزش اسمی 1000 ریال افزایش یابد.

هر صاحب سهم به نسبت سهامی که مالک آن است در خرید سهام جدید حق تقدم خواهد داشت و مهلت استفاده از حق تقدم بر اساس  ماده 166 قانون تجارت خواهد بود.

بر اساس این ماده قانونی در خریدسهام جدید، صاحبان سهام شرکت به نسبت سهامی که مالکندحق تقدم دارند و این حق قابل نقل وانتقال است مهلتی که طی آن سهامداران می‌توانند حق تقدم مذکور را اعمال کنند، کمتر از 60 روزنخواهد بود.این مهلت ازروزی که برای پذیره نویسی تعیین می گرددشروع می شود.

در صورت عدم استفاده از حق تقدم در مهلت مقرر، هیأت مدیره می‌تواند سهام باقیمانده را به سایر متقاضیان واگذار کند.

امتیاز شما

نظر شما
نظر های بازدیدکنندگان
هیچ اطلاعاتی وجود ندارد
  برای عضویت در خبرنامه تلکام نیوز ؛ نشانی الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه تلکام نیوز نمایش داده میشود.
  کلیه حقوق متعلق به گروه خبری تلکام نیوز می باشد. اخلاق و منش رسانه ای نقل محتوای تولید شده توسط این سایت را مشروط به درج منبع با عنوان کامل تلکام نیوز یا telecomnews.ir میداند.
  تلکام نیوز در شبکه های اجتماعی
  • ضمن ادای احترام به تمامی بازیگران عرصه اطلاع رسانی در حوزه تلکام ، "سایت خبری تلکام نیوز" تلاش می کند با برقراری ارتباطی موزون بین فعالان و ذینفعان حوزه ارتباطات کشور، پیامهایی صحیح و به موقع بین گروه های فعال در این حوزه رد و بدل نماید.
   صمیمانه امیدواریم که یاریمان کنید و بر کیفیت حرکتمان بیفزایید .

  برای تماس با " سایت خبری تلکام نیوز" می توانید از طریق پست الکترونیکی : info@telecomnews.ir وسرویس پیامک : 5000102030 ، اقدام فرمایید.

  صاحب امتیاز و مدیر مسئول : 

  logo-samandehi

  All Rights Reserved by telecomnews.ir ©