امروز يك شنبه 3 تير 1397
24 June 2018
تعداد بازدید : 408 - تاریخ خبر : 1392/05/26 - 10:39
صبح امروز در نخستین روز کاری محمود واعظی
نخستین دیدار کاری وزیر ارتباطات با شورای معاونین برگزار شد

محمود واعظی که 24 مرداد با کسب 218 رأی موافق از 284 آرای ماخوذه، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات شد دقایقی قبل با ورود به وزارتخانه، نخستین روز کاری خود را در سمت جدید آغاز کرد.

وی که پنجشنبه هفته گذشته 24 مرداد ماه، با کسب 218 رای موافق، 45 رای مخالف و 20 رای ممتنع، از میان 284 آرای ماخوذه، جواز ورود به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات را از نمایندگان خانه ملت گرفته بود، دقایقی قبل در اولین ساعت از روز کاری شنبه 26 مرداد ماه به وزارت ارتباطات آمد.

 

نخستین دیدار کاری واعظی نیز با شورای معاونین انجام شد و هم‌اکنون نیز جلسه وزیر با شورای معاونین ادامه دارد.

 

منبع : فارس

امتیاز شما

نظر شما
نظر های بازدیدکنندگان
هیچ اطلاعاتی وجود ندارد
  برای عضویت در خبرنامه تلکام نیوز ؛ نشانی الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه تلکام نیوز نمایش داده میشود.
  کلیه حقوق متعلق به گروه خبری تلکام نیوز می باشد. اخلاق و منش رسانه ای نقل محتوای تولید شده توسط این سایت را مشروط به درج منبع با عنوان کامل تلکام نیوز یا telecomnews.ir میداند.
  تلکام نیوز در شبکه های اجتماعی
  • ضمن ادای احترام به تمامی بازیگران عرصه اطلاع رسانی در حوزه تلکام ، "سایت خبری تلکام نیوز" تلاش می کند با برقراری ارتباطی موزون بین فعالان و ذینفعان حوزه ارتباطات کشور، پیامهایی صحیح و به موقع بین گروه های فعال در این حوزه رد و بدل نماید.
   صمیمانه امیدواریم که یاریمان کنید و بر کیفیت حرکتمان بیفزایید .

  برای تماس با " سایت خبری تلکام نیوز" می توانید از طریق پست الکترونیکی : info@telecomnews.ir وسرویس پیامک : 5000102030 ، اقدام فرمایید.

  صاحب امتیاز و مدیر مسئول : 

  logo-samandehi

  All Rights Reserved by telecomnews.ir ©