امروز شنبه 5 خرداد 1397
26 May 2018
تعداد بازدید : 439 - تاریخ خبر : 1392/05/25 - 12:09
روس‌تلکام چتر نسل چهارم را برفراز روسیه می‌گستراند

اپراتور روس‌تلکام در تلاش برای ارتقا تعداد مشترکان اپراتوری خود با تمرکز و ایجاد خدمات نسل چهارم است.

این شرکت از طیف فرکانسی ضعیفی چون 450Mhz برای ارائه خدمات خود استفاده می‌کند در حالیکه مدیریت گذشته آن بسیاری از محدوده‌های رادیوئی با طیف وسیع در این کشور را بلا استفاده رها کرده بود.

البته طیف فرکانسی لحاظ شده  450Mhz، از طرف اتحادیه جهانی مخابرات هم برای شبکه‌های نسل چهارم در نظر گرفته شده تا تولیدکنندگان تلفن همراه بتوانند این استاندارد را در محصولات خود بگنجانند و زمینه ارتباطات جهانی را یکپارچه کنند.

این اپراتور روسی پیش از این برای ظرفیت محدود خود در سرویس‌های اینترنتی بی‌سیم از این طیف استفاده کرده بود.

 

منبع : تسنیم

امتیاز شما

نظر شما
نظر های بازدیدکنندگان
هیچ اطلاعاتی وجود ندارد
  برای عضویت در خبرنامه تلکام نیوز ؛ نشانی الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه تلکام نیوز نمایش داده میشود.
  کلیه حقوق متعلق به گروه خبری تلکام نیوز می باشد. اخلاق و منش رسانه ای نقل محتوای تولید شده توسط این سایت را مشروط به درج منبع با عنوان کامل تلکام نیوز یا telecomnews.ir میداند.
  تلکام نیوز در شبکه های اجتماعی
  • ضمن ادای احترام به تمامی بازیگران عرصه اطلاع رسانی در حوزه تلکام ، "سایت خبری تلکام نیوز" تلاش می کند با برقراری ارتباطی موزون بین فعالان و ذینفعان حوزه ارتباطات کشور، پیامهایی صحیح و به موقع بین گروه های فعال در این حوزه رد و بدل نماید.
   صمیمانه امیدواریم که یاریمان کنید و بر کیفیت حرکتمان بیفزایید .

  برای تماس با " سایت خبری تلکام نیوز" می توانید از طریق پست الکترونیکی : info@telecomnews.ir وسرویس پیامک : 5000102030 ، اقدام فرمایید.

  صاحب امتیاز و مدیر مسئول : 

  logo-samandehi

  All Rights Reserved by telecomnews.ir ©