امروز شنبه 5 خرداد 1397
26 May 2018
تعداد بازدید : 404 - تاریخ خبر : 1392/05/21 - 17:04
عرضه سیم کارت پرسپولیس با همکاری همراه اول

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس از  اختصاص تیم کارت ( سیم کارت هواداری )به هواداران این باشگاه خبر داد.

محمد رویانیان در نشست خبری امضا تفاهم همکاری میان باشگاه پرسپولیس و همراه اول عنوان کرد:ممکن است برخی از این بحث ها بعد تبلیغی داشته باشد و یا در گروه اقتصادی دیده شود.قرار است در ورزش و به وی‍ژه در فوتبال انجام شود تا فوتبال درآمدزا شود.متاسفانه همه باشگاهها فقط خرج می کنند.این بدترین شیوه و بدترین نظام باشگاهداری است که در ایران از پرسپولیس تا استقلال بد مدیریت می کنیم.فوتبال هزینه است.

وی ادامه داد:برای درست کردن شیوه هزینه اول باید نگاه خصوصی به فوتبال داشته باشیم.برای اینکه درآمدزایی کنیم.هزینه های فراوان در جاهای دیگر هزینه می شود.250 هزار میلیارد در فوتبال هزینه می شود.از کجا می آید مهم است.اگر از تولید و صنعت ما بیاید به فوتبال برود این خوب نیست.

مدیرعامل پرسپولیس خطاب به رسانه ها گفت:از شما خواهش می کنم این اقدامات را حمایت کنید.اگر فکر می کنید کاری هست که درآمدزایی دارد حمایت کنید.شما به ما گفتید مدیریت فوتبال باید درآمدزا باشد و باشگاهها اقتصادی باشند.از این برنامه ما حمایت کنید.چون نگاه تبلیغی و تجاری نیست.صدا و سیما را هم خواهش می کنیم این کار را بازرگانی نبیند.ما کارهایی می کنیم که می تواند برای باشگاههای دیگر الگو باشد.

رویانیان افزود«در کلیه دفاتر همراه اول هواداران می توانند این تیم کارت را بخرند.تمامی دفتر خدمات همراه اول می توانند تهیه کنند.2 هزار تومان شارژ اولیه اش است.90 دقیقه هم مکالمه اولیه دارد.یک ماه آوای انتظار رایگان دارد و عضویت رایگان هم در کانون هواداران پرسپولیس دارد.تیم کارت به هواداران پرسپولیس تعلق گرفته و خواهش می کنم هواداران پرسپولیس تیم کارت بخرند.

امتیاز شما

نظر شما
نظر های بازدیدکنندگان
هیچ اطلاعاتی وجود ندارد
  برای عضویت در خبرنامه تلکام نیوز ؛ نشانی الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه تلکام نیوز نمایش داده میشود.
  کلیه حقوق متعلق به گروه خبری تلکام نیوز می باشد. اخلاق و منش رسانه ای نقل محتوای تولید شده توسط این سایت را مشروط به درج منبع با عنوان کامل تلکام نیوز یا telecomnews.ir میداند.
  تلکام نیوز در شبکه های اجتماعی
  • ضمن ادای احترام به تمامی بازیگران عرصه اطلاع رسانی در حوزه تلکام ، "سایت خبری تلکام نیوز" تلاش می کند با برقراری ارتباطی موزون بین فعالان و ذینفعان حوزه ارتباطات کشور، پیامهایی صحیح و به موقع بین گروه های فعال در این حوزه رد و بدل نماید.
   صمیمانه امیدواریم که یاریمان کنید و بر کیفیت حرکتمان بیفزایید .

  برای تماس با " سایت خبری تلکام نیوز" می توانید از طریق پست الکترونیکی : info@telecomnews.ir وسرویس پیامک : 5000102030 ، اقدام فرمایید.

  صاحب امتیاز و مدیر مسئول : 

  logo-samandehi

  All Rights Reserved by telecomnews.ir ©