امروز شنبه 2 تير 1397
23 June 2018
تعداد بازدید : 188 - تاریخ خبر : 1392/05/21 - 14:46
وزارت ارتباطات نیازمند یک دیپلماسی قوی است

دکتر حسن روحانی در مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به دلیل مراودات خارجی برای فعال شدن هر چه بیشتر کشور در زمینه هایICT به یک دیپلماسی قوی نیازمند است.

دکتر حسن روحانی، صبح امروز در صحن علنی مجلس، در معرفی وزیر پیشنهادی خود دکتر محمود واعظی به عنوان وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: دکتر محمود واعظی را بیشتر به عنوان یک چهره سیاست خارجی می شناسند تا به عنوان یک چهره در حوزه ICT، اما تحصیلاتش در همین رشته است.


روحانی گفت: آشنایی من با ایشان به زمانی که ایشان مدیر عامل شرکت مخابرات در زمان وزارت دکتر شهید قندی بودند بر می گردد.


 رئیس جمهوری با بیان اینکه واعظی فعالیت زیادی در وزارت امور خارجه داشته است گفت: حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات علاوه بر نیاز به دانشتن تخصص در زمینه مسائل ICT، مخابرات و الکترونیک نیازمند یک فرد متخصص در حوزه سیاست خارجی هم است.


 وی افزود: در حوزه ICT ارتباطات فعال خارجی هم خواهیم داشت تا بخشهای مختلف را به هم وصل کنیم و بتوانیم با مراودات خارجی برای دریافت تکنولوژی و همچنین فعال شدن کشور هرچه بیشتر در زمینه‌های متعدد و مختلف در حوزه ICT گام برداریم.


 او ضمن تشکر از دکتر محمود واعظی که این مسئولیت را پذیرفته است تصریح کرد: تایید می کنم که دکتر واعظی یکی از مدیران ارزشمند و فعال نظام بوده و مدیریت شایسته ایشان را پیش از این شاهد بوده‌ایم.

امتیاز شما

نظر شما
نظر های بازدیدکنندگان
هیچ اطلاعاتی وجود ندارد
  برای عضویت در خبرنامه تلکام نیوز ؛ نشانی الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه تلکام نیوز نمایش داده میشود.
  کلیه حقوق متعلق به گروه خبری تلکام نیوز می باشد. اخلاق و منش رسانه ای نقل محتوای تولید شده توسط این سایت را مشروط به درج منبع با عنوان کامل تلکام نیوز یا telecomnews.ir میداند.
  تلکام نیوز در شبکه های اجتماعی
  • ضمن ادای احترام به تمامی بازیگران عرصه اطلاع رسانی در حوزه تلکام ، "سایت خبری تلکام نیوز" تلاش می کند با برقراری ارتباطی موزون بین فعالان و ذینفعان حوزه ارتباطات کشور، پیامهایی صحیح و به موقع بین گروه های فعال در این حوزه رد و بدل نماید.
   صمیمانه امیدواریم که یاریمان کنید و بر کیفیت حرکتمان بیفزایید .

  برای تماس با " سایت خبری تلکام نیوز" می توانید از طریق پست الکترونیکی : info@telecomnews.ir وسرویس پیامک : 5000102030 ، اقدام فرمایید.

  صاحب امتیاز و مدیر مسئول : 

  logo-samandehi

  All Rights Reserved by telecomnews.ir ©