امروز شنبه 2 تير 1397
23 June 2018
تعداد بازدید : 220 - تاریخ خبر : 1392/05/20 - 22:00
مشارکت شرکت مخابرات ایران در چهارمین نمایشگاه تخصصی مخابرات اصفهان

چهارمین نمایشگاه تخصصی مخابرات ،اطلاع رسانی و صنایع وابسته، از 22 الی 25 مرداد در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی اصفهان برگزار می شود.

مهندس حسین کشایی مدیرعامل شرکت مخابرات استان اصفهان با بیان این مطلب افزود: مخابرات استان با بیش از 300 متر مربع فضا و ارائه آخرین دستاوردهای خود حضوری فعال خواهد داشت.
وی گفت: معرفی خدمات مشترکین تلفن ثابت و همراه، سرویس های 973، خدمات دیتا، سرویس ADSL، سرویس IPTV (تلویزیون اینترنتی)، خدمات دورشووال و خطوط E1، سرویس مترو اترنت، بستر ویدئو کنفرانس و معرفی سرویس VOIP از جمله خدماتی است که در این نمایشگاه به مردم اطلاع رسانی می شود.
  مدیرعامل شرکت مخابرات استان با اشاره به اهمیت میز گردهای تخصصی گفت: در طول برگزاری نمایشگاه، 3 میز گرد با حضور کارشناسان مجرب برگزار و به سوالات شرکت کنندگان پاسخ داده خواهد شد.
کشایی در پایان گفت: در نمایشگاه امسال هر روز 12 کارشناس مخابراتی در زمینه های مختلف پاسخگوی مراجعه کنندگان خواهند بود. چهارمین نمایشگاه تخصصی مخابرات اطلاع رسانی و صنایع وابسته روز سه شنبه با سخنرانی مدیرعامل شرکت مخابرات ایران افتتاح و همه روزه از ساعت 16 تا 22 پذیرای علاقه مندان است.

امتیاز شما

نظر شما
نظر های بازدیدکنندگان
هیچ اطلاعاتی وجود ندارد
  برای عضویت در خبرنامه تلکام نیوز ؛ نشانی الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه تلکام نیوز نمایش داده میشود.
  کلیه حقوق متعلق به گروه خبری تلکام نیوز می باشد. اخلاق و منش رسانه ای نقل محتوای تولید شده توسط این سایت را مشروط به درج منبع با عنوان کامل تلکام نیوز یا telecomnews.ir میداند.
  تلکام نیوز در شبکه های اجتماعی
  • ضمن ادای احترام به تمامی بازیگران عرصه اطلاع رسانی در حوزه تلکام ، "سایت خبری تلکام نیوز" تلاش می کند با برقراری ارتباطی موزون بین فعالان و ذینفعان حوزه ارتباطات کشور، پیامهایی صحیح و به موقع بین گروه های فعال در این حوزه رد و بدل نماید.
   صمیمانه امیدواریم که یاریمان کنید و بر کیفیت حرکتمان بیفزایید .

  برای تماس با " سایت خبری تلکام نیوز" می توانید از طریق پست الکترونیکی : info@telecomnews.ir وسرویس پیامک : 5000102030 ، اقدام فرمایید.

  صاحب امتیاز و مدیر مسئول : 

  logo-samandehi

  All Rights Reserved by telecomnews.ir ©