امروز شنبه 2 تير 1397
23 June 2018
تعداد بازدید : 243 - تاریخ خبر : 1392/05/15 - 12:36
معاون فناوری اطلاعات شرکت مخابرات ایران از آغاز تدوین استراتژی IT این شرکت خبر داد

سید فاضل زمانی  ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: با پیاده سازی این پروژه، استراتژی و معماری شرکت مخابرات در این حوزه تعریف خواهد شد.

زمانی کمک به تحقق استراتژی کسب و کار شرکت، ارتقاء سطح رضایت مندی مشتریان، افزایش سهم بازار و بهبود سطح کیفیت خدمات را از جمله مزایای پیاده سازی این پروژه اعلام کرد و با نام بردن از این طرح به عنوان یکی از بزرگترین استراتژی های تدوین شده در حوزه فناوری اطلاعات تصریح کرد: از دیگر اهداف پیاده سازی استراتژی IT شرکت مخابرات ایران می توان به کاهش هزینه های عملیاتی، افزایش درآمد و فراهم کردن اطلاعات مورد نیاز برای مدیران تصمیم گیر اشاره کرد.
سید فاضل زمانی در خصوص روند اجرایی این پروژه گفت: این پروژه با بهره گیری از یک مشاور خارجی اجرا و به واسطه آن، پروژه هایی که می بایست در کوتاه مدت در راستای تحقق اهداف پیش بینی شده عملیاتی و چابک سازی سازمانی را نهایی کند، مشخص خواهند شد.
وی ادامه داد: بر اساس برنامه زمان بندی شده، پروژه استراتژی فناوری اطلاعات شرکت مخابرات ایران اوایل سال آینده آماده و بلافاصله وارد فاز اجرایی می شود.
معاون فناوری اطلاعات شرکت مخابرات تصریح کرد: برای این منظور، وضعیت فعلی تحلیل و طرح مهاجرت از وضعیت فعلی به وضعیت مطلوب به صورت گام به گام تدوین می شود.
وی با بیان این مطلب که این پروژه تمامی شرکت های زیر مجموعه گروه مخابرات ایران را در بر می گیرد تأکید کرد: این پروژه، یکی از طرح های در دست اجرای این معاونت در جهت عملیاتی کردن وظایف تخصصی نظیر ارائه معماری یکپارچه IT در شرکت مخابرات ایران و طراحی و پیاده سازی مدل و ساختار فرآیندها در هم راستایی کسب و کار با فناوری اطلاعات است که اجرایی می شود.
سید فاضل زمانی در خصوص دیگر طرح های در دست اجرا نیز اظهار داشت: ایجاد مرکز سرویس دهی مشترک فناوری اطلاعات به گونه ای که کلیه سرویس های IT در مجموعه شرکت های گروه مخابرات به مشترکین به صورت یکپارچه ارایه شود نیز از دیگر برنامه های در دست اجرا است.

امتیاز شما

نظر شما
نظر های بازدیدکنندگان
هیچ اطلاعاتی وجود ندارد
  برای عضویت در خبرنامه تلکام نیوز ؛ نشانی الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه تلکام نیوز نمایش داده میشود.
  کلیه حقوق متعلق به گروه خبری تلکام نیوز می باشد. اخلاق و منش رسانه ای نقل محتوای تولید شده توسط این سایت را مشروط به درج منبع با عنوان کامل تلکام نیوز یا telecomnews.ir میداند.
  تلکام نیوز در شبکه های اجتماعی
  • ضمن ادای احترام به تمامی بازیگران عرصه اطلاع رسانی در حوزه تلکام ، "سایت خبری تلکام نیوز" تلاش می کند با برقراری ارتباطی موزون بین فعالان و ذینفعان حوزه ارتباطات کشور، پیامهایی صحیح و به موقع بین گروه های فعال در این حوزه رد و بدل نماید.
   صمیمانه امیدواریم که یاریمان کنید و بر کیفیت حرکتمان بیفزایید .

  برای تماس با " سایت خبری تلکام نیوز" می توانید از طریق پست الکترونیکی : info@telecomnews.ir وسرویس پیامک : 5000102030 ، اقدام فرمایید.

  صاحب امتیاز و مدیر مسئول : 

  logo-samandehi

  All Rights Reserved by telecomnews.ir ©