امروز يك شنبه 3 تير 1397
24 June 2018
تعداد بازدید : 565 - تاریخ خبر : 1392/05/15 - 12:08
عینکهای هوشمند متصل به شبکه های اینترنتی

آیا همه ما روزی عینکهای هوشمند به چشم می زنیم، عینکهای هوشمندی که توان فیلمبرداری را دارند و تلفن می شوند و می توان با آنها جستجوی اینترنتی کرد. در ایالات متحده محققان در حال آزمایش عینکهایی هستند که به آنها عینکهای گوگلی هم گفته می شود. عینکهایی که قرار است از سال آینده میلادی در اختیار مصرف کنندگان قرار گیرند.

استاد مدرسه پلی تکنیک لوزان می گوید: “ دو بخش اصلی ویژگی مهم این عینکها هستند. اول اینکه این عینکها قدرت فیلمبردای دارند. بخش دیگر ارتباط آسان با شبکه اینترنتی است. عینکهایی که براحتی به رایانه متصل می شوند. همزمان هم می توانید مناظر طبیعی را مناظره کنید، و هم می توانید فیلم ببینید و فیلم بگیرید.”


در ازمایشگاههای شهر لوزان، فناوریهای تولید این عینک مورد مطالعه محققان است. بواسطه این عینکها می توانید پیامهایتان را بخوانید. با این حال اکران تصویریتان بسیار کوچک است.


چینیها هم در حال تولید عینکی ها با همین ویژگیهای عینک های گوگل هستند. قدرت فیلمبرداری این عینکها باعث نگرانی است چرا که بسیاری از خود می پرسند آیا فعالیتهای روزمره شان همواره فیلمبرداری خواهد شد، بدون آنکه در جریان باشند؟


فراموش نکنیم که در بریتانیا و ایالات متحده گروههایی پیشاپیش مخالفت خود را با گسترش این نوع عینکها نشان داده اند و حمل و گذاشتن این عینکها در برخی از مکانها ممنوع شده است.

امتیاز شما

نظر شما
نظر های بازدیدکنندگان
هیچ اطلاعاتی وجود ندارد
  برای عضویت در خبرنامه تلکام نیوز ؛ نشانی الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه تلکام نیوز نمایش داده میشود.
  کلیه حقوق متعلق به گروه خبری تلکام نیوز می باشد. اخلاق و منش رسانه ای نقل محتوای تولید شده توسط این سایت را مشروط به درج منبع با عنوان کامل تلکام نیوز یا telecomnews.ir میداند.
  تلکام نیوز در شبکه های اجتماعی
  • ضمن ادای احترام به تمامی بازیگران عرصه اطلاع رسانی در حوزه تلکام ، "سایت خبری تلکام نیوز" تلاش می کند با برقراری ارتباطی موزون بین فعالان و ذینفعان حوزه ارتباطات کشور، پیامهایی صحیح و به موقع بین گروه های فعال در این حوزه رد و بدل نماید.
   صمیمانه امیدواریم که یاریمان کنید و بر کیفیت حرکتمان بیفزایید .

  برای تماس با " سایت خبری تلکام نیوز" می توانید از طریق پست الکترونیکی : info@telecomnews.ir وسرویس پیامک : 5000102030 ، اقدام فرمایید.

  صاحب امتیاز و مدیر مسئول : 

  logo-samandehi

  All Rights Reserved by telecomnews.ir ©