امروز شنبه 2 تير 1397
23 June 2018
تعداد بازدید : 238 - تاریخ خبر : 1392/05/11 - 14:51
طرح همکدی تلفن ثابت و یکسان سازی (FLAT) تعرفه تلفن همراه از 15 مرداد ماه اجرا می شود

بر اساس مصوبه هیات مدیره شرکت مخابرات ایران، در اجرای مصوبه دولت وسازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی طرح همکدی تلفن ثابت و یکسان سازی تلفن همراه از 15 مرداد ماه در سراسر کشور اجرا می شود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، طرح همکدسازی تلفن ثابت طی یک برنامه زمان بندی از 15 مردادماه آغاز و به تدریج در همه کشور اجرا و تعرفه های آن بر اساس مصوبات قانونی اعمال خواهد شد.

براساس این طرح کلیه کدهای بین شهری درون استانی حذف و تعرفه های شهری از مشترکین دریافت می شود.

بنابراین گزارش طرح یکسان سازی تلفن همراه بر اساس مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با توجه به آماده شدن امکانات مالی و فنی در شرکت ارتباطات سیار به طور همزمان از 15 مرداد در سراسر کشور اجرا می شود.

مخابرات ایران از اطلاع رسانی جدول تعرفه های جدید مخابراتی در آینده ای نزدیک خبر داده است .

امتیاز شما

نظر شما
نظر های بازدیدکنندگان
هیچ اطلاعاتی وجود ندارد
  برای عضویت در خبرنامه تلکام نیوز ؛ نشانی الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه تلکام نیوز نمایش داده میشود.
  کلیه حقوق متعلق به گروه خبری تلکام نیوز می باشد. اخلاق و منش رسانه ای نقل محتوای تولید شده توسط این سایت را مشروط به درج منبع با عنوان کامل تلکام نیوز یا telecomnews.ir میداند.
  تلکام نیوز در شبکه های اجتماعی
  • ضمن ادای احترام به تمامی بازیگران عرصه اطلاع رسانی در حوزه تلکام ، "سایت خبری تلکام نیوز" تلاش می کند با برقراری ارتباطی موزون بین فعالان و ذینفعان حوزه ارتباطات کشور، پیامهایی صحیح و به موقع بین گروه های فعال در این حوزه رد و بدل نماید.
   صمیمانه امیدواریم که یاریمان کنید و بر کیفیت حرکتمان بیفزایید .

  برای تماس با " سایت خبری تلکام نیوز" می توانید از طریق پست الکترونیکی : info@telecomnews.ir وسرویس پیامک : 5000102030 ، اقدام فرمایید.

  صاحب امتیاز و مدیر مسئول : 

  logo-samandehi

  All Rights Reserved by telecomnews.ir ©