امروز جمعه 4 خرداد 1397
25 May 2018
تعداد بازدید : 537 - تاریخ خبر : 1392/05/11 - 14:23
افزایش هفده درصدی ارزش سهام فیس بوک

شبکه اجتماعی فیس بوک روز چهارشنبه گفت که تبلیغات آن از طریق تلفن همراه، شامل حدود ?? درصد کل درآمد ?.? میلیارد دلاری آن در سه ماهه دوم سال جاری است. این در حالی است که میزان تبلیغات تلفنی این شرکت در سال گذشته در حد صفر بوده است.


مارک زاکربرگ، بنیانگذار شبکه فیس بوک، در یک کنفرانس تلفنی با تحلیگران بازار گفت که درآمد فیس بوک از طریق تلفن همراه بزودی بیش از درآمد آن از طریق کامپیوترهای شخصی خواهد بود.


اعلام این خبر، ارزش سهام فیس بوک را در بازارهای مالی ?? درصد افزایش داد و به ??/?? دلار رساند.

امتیاز شما

نظر شما
نظر های بازدیدکنندگان
هیچ اطلاعاتی وجود ندارد
  برای عضویت در خبرنامه تلکام نیوز ؛ نشانی الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه تلکام نیوز نمایش داده میشود.
  کلیه حقوق متعلق به گروه خبری تلکام نیوز می باشد. اخلاق و منش رسانه ای نقل محتوای تولید شده توسط این سایت را مشروط به درج منبع با عنوان کامل تلکام نیوز یا telecomnews.ir میداند.
  تلکام نیوز در شبکه های اجتماعی
  • ضمن ادای احترام به تمامی بازیگران عرصه اطلاع رسانی در حوزه تلکام ، "سایت خبری تلکام نیوز" تلاش می کند با برقراری ارتباطی موزون بین فعالان و ذینفعان حوزه ارتباطات کشور، پیامهایی صحیح و به موقع بین گروه های فعال در این حوزه رد و بدل نماید.
   صمیمانه امیدواریم که یاریمان کنید و بر کیفیت حرکتمان بیفزایید .

  برای تماس با " سایت خبری تلکام نیوز" می توانید از طریق پست الکترونیکی : info@telecomnews.ir وسرویس پیامک : 5000102030 ، اقدام فرمایید.

  صاحب امتیاز و مدیر مسئول : 

  logo-samandehi

  All Rights Reserved by telecomnews.ir ©