امروز دوشنبه 31 ارديبهشت 1397
21 May 2018
تعداد بازدید : 534 - تاریخ خبر : 1392/04/29 - 11:52
نوکیا بیش از پیش سیطره خود بر بازار را از دست می دهد

شرکت نوکیا با ارائه مدل جدید تلفن همراه هوشمند خود به نام لومیا در نظر دارد ضرر و زیان ??? میلیون یورویی خود در سه ماهه دوم سال جاری را جبران کند.


استفان الوپ، مدیرعامل این شرکت نیز ابراز امیدواری کرد در سه ماهه سوم سال فروش لومیا قسمت اعظم فروش این شرکت را تشکیل دهد.


نوکیا در حالی که در حدود چهار سال پیش، حدود ?? درصد از بازار فروش تلفن های هوشمند را در اختیار خود داشت، از سال ???? سیطره خود بر بازار را از دست داد به نحوی که در سال گذشته تنها ? درصد بازار را در اختیار داشت و پیش بینی می شود تا پایان سال جاری این رقم به تنها دو درصد برسد.


بیلان مالی این شرکت فنلاندی در سه ماهه دوم سال ???? نشان می دهد حجم کلی معاملات آن ?? درصد تنزل یافته و به رقم ? میلیارد و ??? میلیون یورو رسیده است.


فروش تلفنهای همراه هوشمند نوکیا در سه ماهه دوم به رقم ? میلیون ??? هزار دستگاه می رسد که در مقایسه با زمان مشابه در سال گذشته دو میلیون ??? هزار دستگاه کاهش دارد.

امتیاز شما

نظر شما
نظر های بازدیدکنندگان
هیچ اطلاعاتی وجود ندارد
  برای عضویت در خبرنامه تلکام نیوز ؛ نشانی الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه تلکام نیوز نمایش داده میشود.
  کلیه حقوق متعلق به گروه خبری تلکام نیوز می باشد. اخلاق و منش رسانه ای نقل محتوای تولید شده توسط این سایت را مشروط به درج منبع با عنوان کامل تلکام نیوز یا telecomnews.ir میداند.
  تلکام نیوز در شبکه های اجتماعی
  • ضمن ادای احترام به تمامی بازیگران عرصه اطلاع رسانی در حوزه تلکام ، "سایت خبری تلکام نیوز" تلاش می کند با برقراری ارتباطی موزون بین فعالان و ذینفعان حوزه ارتباطات کشور، پیامهایی صحیح و به موقع بین گروه های فعال در این حوزه رد و بدل نماید.
   صمیمانه امیدواریم که یاریمان کنید و بر کیفیت حرکتمان بیفزایید .

  برای تماس با " سایت خبری تلکام نیوز" می توانید از طریق پست الکترونیکی : info@telecomnews.ir وسرویس پیامک : 5000102030 ، اقدام فرمایید.

  صاحب امتیاز و مدیر مسئول : 

  logo-samandehi

  All Rights Reserved by telecomnews.ir ©