امروز شنبه 5 خرداد 1397
26 May 2018
تعداد بازدید : 583 - تاریخ خبر : 1392/04/29 - 11:49
خصوصی سازی شرکت پست سلطنتی بریتانیا

دولت بریتانیا بیش از ?? درصد شرکت پست سلطنتی این کشور را تا پیش از پایان سال ???? خصوصی خواهد کرد.


فرآیند خصوصی سازی از طریق ورود به بازار بورس لندن و اعطای ?? درصد سرمایه این شرکت به صورت سهام به کارمندانش صورت می گیرد.


بدین ترتیب ?? درصد از سرمایه این شرکت به ارزش سه و نیم میلیارد یورو در مالکیت دولت بریتانیا باقی خواهد ماند.


این تصمیم دولت با استقبال سندیکاها روبرو نشده است. مسئولان سندیکایی بریتانیا بیم آنرا دارند که کیفیت سرویس و خدمات پستی در این کشور افت کند و شرایط کاری ??? هزار کارمند این شرکت بزرگ دشوار شود.


این اولین برنامه خصوصی سازی بزرگ پس از دهه نود میلادی در بریتانیا است.

امتیاز شما

نظر شما
نظر های بازدیدکنندگان
هیچ اطلاعاتی وجود ندارد
  برای عضویت در خبرنامه تلکام نیوز ؛ نشانی الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه تلکام نیوز نمایش داده میشود.
  کلیه حقوق متعلق به گروه خبری تلکام نیوز می باشد. اخلاق و منش رسانه ای نقل محتوای تولید شده توسط این سایت را مشروط به درج منبع با عنوان کامل تلکام نیوز یا telecomnews.ir میداند.
  تلکام نیوز در شبکه های اجتماعی
  • ضمن ادای احترام به تمامی بازیگران عرصه اطلاع رسانی در حوزه تلکام ، "سایت خبری تلکام نیوز" تلاش می کند با برقراری ارتباطی موزون بین فعالان و ذینفعان حوزه ارتباطات کشور، پیامهایی صحیح و به موقع بین گروه های فعال در این حوزه رد و بدل نماید.
   صمیمانه امیدواریم که یاریمان کنید و بر کیفیت حرکتمان بیفزایید .

  برای تماس با " سایت خبری تلکام نیوز" می توانید از طریق پست الکترونیکی : info@telecomnews.ir وسرویس پیامک : 5000102030 ، اقدام فرمایید.

  صاحب امتیاز و مدیر مسئول : 

  logo-samandehi

  All Rights Reserved by telecomnews.ir ©