امروز شنبه 2 تير 1397
23 June 2018
تعداد بازدید : 611 - تاریخ خبر : 1392/04/28 - 23:28
اختصاصی " تلکام نیوز " سید ابوالحسن فیروز آبادی کیست ؟

این روز ها قوی ترین گزینه تصدی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در دولت یازدهم "سید ابوالحسن فیروز آبادی" است و نام او در گمانه زنی ها بیشتر از دیگران شنیده می شود .


 

به گزارش خبرنگار گروه دولت "تلکام نیوز " در میان نامهایی که برای تصدی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات دولت یازدهم آز آنها نام برده می شود نام " سیدابوالحسن فیروزآبادی" بیش از دیگران شنیده می شود .


"سیدابوالحسن فیروزآبادی" متولد 1340 در نجف اشرف است .


وی مدرک کارشناسی مهندس برق با گرایش مخابرات از دانشگاه علم و صنعت در سال 1365 اخذ کرده است.


مدرک کارشناسی ارشد برق با گرایش مخابرات از دانشگاه علم و صنعت خود را در سال 1370 اخذ نموده و دانشجوی دکتری مدیریت استراتژیک است .


فیروزآبادی 25 سال است که سوابقی در طراحی و اجرای پروژه های ICT  کشور دارد و از سوی دیگر طراحی و اجرای دوره‌های آموزش رشته مخابرات نیز در کارنامه اوست .


"مولفه های فضای مجازی از اندیشه های مجازی" و " هوییت متکثر مجازی " از آخرین مطالب اوست که در فضای مجازی منتشر شده است .

امتیاز شما

نظر شما
نظر های بازدیدکنندگان
هیچ اطلاعاتی وجود ندارد
  برای عضویت در خبرنامه تلکام نیوز ؛ نشانی الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه تلکام نیوز نمایش داده میشود.
  کلیه حقوق متعلق به گروه خبری تلکام نیوز می باشد. اخلاق و منش رسانه ای نقل محتوای تولید شده توسط این سایت را مشروط به درج منبع با عنوان کامل تلکام نیوز یا telecomnews.ir میداند.
  تلکام نیوز در شبکه های اجتماعی
  • ضمن ادای احترام به تمامی بازیگران عرصه اطلاع رسانی در حوزه تلکام ، "سایت خبری تلکام نیوز" تلاش می کند با برقراری ارتباطی موزون بین فعالان و ذینفعان حوزه ارتباطات کشور، پیامهایی صحیح و به موقع بین گروه های فعال در این حوزه رد و بدل نماید.
   صمیمانه امیدواریم که یاریمان کنید و بر کیفیت حرکتمان بیفزایید .

  برای تماس با " سایت خبری تلکام نیوز" می توانید از طریق پست الکترونیکی : info@telecomnews.ir وسرویس پیامک : 5000102030 ، اقدام فرمایید.

  صاحب امتیاز و مدیر مسئول : 

  logo-samandehi

  All Rights Reserved by telecomnews.ir ©