امروز شنبه 5 خرداد 1397
26 May 2018
تعداد بازدید : 357 - تاریخ خبر : 1392/04/24 - 10:09
با مصوبه هیات دولت
ترکیب مجمع عمومی سازمان فناوری اطلاعات تغییر کرد

هیات دولت تغییر ترکیب مجمع عمومی سازمان فناوری اطلاعات ایران را تصویب و ابلاغ کرد.

به گزارش سرویس فناوری اطلاعات و ارتباطات خبرگزاری تسنیم، براساس این مصوبه، اعضای این مجمع شامل وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات(رئیس)، وزیر امور اقتصادی و دارایی، وزیر صنعت-معدن و تجارت، معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهوری و معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهوری هستند. 


در مصوبه پیشین دولت، مجمع عمومی سازمان فناوری اطلاعات ایران شامل؛ وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات(رئیس)، وزیر اطلاعات، وزیر کشور، وزیر صنعت-معدن و تجارت، وزیر آموزش و پرورش، معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهوری و معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهوری بود.


رحیمی، معاون اول رئیس جمهور این مصوبه را برای اجرا ابلاغ کرد.

امتیاز شما

نظر شما
نظر های بازدیدکنندگان
هیچ اطلاعاتی وجود ندارد
  برای عضویت در خبرنامه تلکام نیوز ؛ نشانی الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه تلکام نیوز نمایش داده میشود.
  کلیه حقوق متعلق به گروه خبری تلکام نیوز می باشد. اخلاق و منش رسانه ای نقل محتوای تولید شده توسط این سایت را مشروط به درج منبع با عنوان کامل تلکام نیوز یا telecomnews.ir میداند.
  تلکام نیوز در شبکه های اجتماعی
  • ضمن ادای احترام به تمامی بازیگران عرصه اطلاع رسانی در حوزه تلکام ، "سایت خبری تلکام نیوز" تلاش می کند با برقراری ارتباطی موزون بین فعالان و ذینفعان حوزه ارتباطات کشور، پیامهایی صحیح و به موقع بین گروه های فعال در این حوزه رد و بدل نماید.
   صمیمانه امیدواریم که یاریمان کنید و بر کیفیت حرکتمان بیفزایید .

  برای تماس با " سایت خبری تلکام نیوز" می توانید از طریق پست الکترونیکی : info@telecomnews.ir وسرویس پیامک : 5000102030 ، اقدام فرمایید.

  صاحب امتیاز و مدیر مسئول : 

  logo-samandehi

  All Rights Reserved by telecomnews.ir ©