امروز شنبه 2 تير 1397
23 June 2018
تعداد بازدید : 504 - تاریخ خبر : 1392/06/09 - 09:29
در مراسم کلنگ‌زنی برج‌های دوقلوی مخابرات :
مدیرعامل مخابرات: دولت با ما هم‌نشین باشد

مدیرعامل مخابرات خواستار ادامه همکاری دولت با این شرکت شد

مظفر پوررنجبر در مراسم آغاز ساخت برج‌های دوقلوی مخابرات که با حضور جمعی از مسئولان و نمایندگان مجلس در مکان در نظر گرفته شده برای احداث این برج‌ها (تقاطع بزرگراه شهید همت و خیابان شیخ بهایی) برگزار شد‌، گفت: مخابرات از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است که باید در تمامی سطوح از قبیل مشتری، شبکه و تکنولوژی دارای یک‌پارچگی و تمرکز باشد چرا که علاوه بر حوزه‌های در ارتباط با موضوع‌های ارتباطی بخشی از کار در ارتباط با حوزه‌های سیاسی و اجتماعی است.

وی با اشاره به اینکه یک‌پارچگی یکی از موضوعات در ارتباط با بنگاه‌های کوچک است، عنوان کرد: شبکه مخابرات امروز به همه‌جا کشیده شده و مشتریان آن در همه‌جا حضور دارند. بنابراین باید در ارتباط با هر تصمیم و اقدامی تجزیه و تحلیلی صحیح صورت گیرد.

او افزود: خصوصیتی که امروزه مخابرات دارد، تکنولوژی‌محور بودن آن است و باید طرح‌هایی در راستای افزایش هم‌گرایی و هم‌افزایی آن داشته باشیم.

مدیرعامل مخابرات ایران گفت: شبکه مخابراتی کشور تا این رسالت عظیم فاصله زیادی دارد و علاوه بر آن باید بدانیم در بحث نیروی انسانی هم با موضوع هم‌گرایی و هم‌افزایی روبه‌رو هستیم که بعد از هم‌گرایی فیزیکی باید به‌سمت آن برویم.

او در پایان سخنانش اشاره‌ای به همکاری و حمایت مجلس داشت و گفت: امیدواریم دولت یازدهم نیز با ما همنشین شود تا بتوانیم روزی شاهد تحقق مخابراتی مقتدر و محبوب باشیم.

 

امتیاز شما

نظر شما
نظر های بازدیدکنندگان
هیچ اطلاعاتی وجود ندارد
  برای عضویت در خبرنامه تلکام نیوز ؛ نشانی الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه تلکام نیوز نمایش داده میشود.
  کلیه حقوق متعلق به گروه خبری تلکام نیوز می باشد. اخلاق و منش رسانه ای نقل محتوای تولید شده توسط این سایت را مشروط به درج منبع با عنوان کامل تلکام نیوز یا telecomnews.ir میداند.
  تلکام نیوز در شبکه های اجتماعی
  • ضمن ادای احترام به تمامی بازیگران عرصه اطلاع رسانی در حوزه تلکام ، "سایت خبری تلکام نیوز" تلاش می کند با برقراری ارتباطی موزون بین فعالان و ذینفعان حوزه ارتباطات کشور، پیامهایی صحیح و به موقع بین گروه های فعال در این حوزه رد و بدل نماید.
   صمیمانه امیدواریم که یاریمان کنید و بر کیفیت حرکتمان بیفزایید .

  برای تماس با " سایت خبری تلکام نیوز" می توانید از طریق پست الکترونیکی : info@telecomnews.ir وسرویس پیامک : 5000102030 ، اقدام فرمایید.

  صاحب امتیاز و مدیر مسئول : 

  logo-samandehi

  All Rights Reserved by telecomnews.ir ©