امروز يك شنبه 3 تير 1397
24 June 2018
تعداد بازدید : 447 - تاریخ خبر : 1392/06/06 - 07:58
قبوض پرداخت نشده مشترکان تلفن همراه لرستان به 34 میلیارد ریال رسید

مدیرعامل شرکت مخابرات لرستان گفت: این شرکت در حال حاضرسی و چهار میلیارد ریال از مشترکان تلفن های همراه طلب دارد.

مسیب قبادیان روزضمن اعلام این خبر افزود : این مطالبات شرکت مخابرات لرستان طی سنوات گذشته بوده  که متاسفانه مشترکان نسبت به پرداخت بدهی خود تاکنون اقدام نکرده اند.

وی با بیان اینکه هم اکنون1173159 مشترک تلفن همراه دائمی و اعتباری در لرستان وجود دارد اظهار داشت: این درحالی است که لرستان به عنوان یکی از استان های موفق در راستای ارتقا ضریب نفوذ تلفن همراه به شمار می رود به نحوی که در حال حاضر میزان این ضریب به 49/66  افزایش یافته است .

وی خواستار توجه ویژه مشترکان نسبت به پرداخت مطالبات شرکت مخابرات لرستان شد و گفت: به طور قطع پرداخت این مطالبات موجب افزایش کمی و کیفی خدماتی مخابراتی و ارتباطی در استان خواهد شد.

قبادیان تصریح کرد: به روزرسانی خدمات ارتباطی واینترنتی و همچنین استفاده از فناوری های نوین در این عرصه نیازمند اعتبار است که پرداخت معوقات مشترکان عامل مهمی در راستای ارائه خدمات مطلوبتر به جامعه محسوب می شود.

 

امتیاز شما

نظر شما
نظر های بازدیدکنندگان
هیچ اطلاعاتی وجود ندارد
  برای عضویت در خبرنامه تلکام نیوز ؛ نشانی الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه تلکام نیوز نمایش داده میشود.
  کلیه حقوق متعلق به گروه خبری تلکام نیوز می باشد. اخلاق و منش رسانه ای نقل محتوای تولید شده توسط این سایت را مشروط به درج منبع با عنوان کامل تلکام نیوز یا telecomnews.ir میداند.
  تلکام نیوز در شبکه های اجتماعی
  • ضمن ادای احترام به تمامی بازیگران عرصه اطلاع رسانی در حوزه تلکام ، "سایت خبری تلکام نیوز" تلاش می کند با برقراری ارتباطی موزون بین فعالان و ذینفعان حوزه ارتباطات کشور، پیامهایی صحیح و به موقع بین گروه های فعال در این حوزه رد و بدل نماید.
   صمیمانه امیدواریم که یاریمان کنید و بر کیفیت حرکتمان بیفزایید .

  برای تماس با " سایت خبری تلکام نیوز" می توانید از طریق پست الکترونیکی : info@telecomnews.ir وسرویس پیامک : 5000102030 ، اقدام فرمایید.

  صاحب امتیاز و مدیر مسئول : 

  logo-samandehi

  All Rights Reserved by telecomnews.ir ©