امروز شنبه 5 خرداد 1397
26 May 2018
تعداد بازدید : 397 - تاریخ خبر : 1392/06/05 - 14:37
از سوی سازمان تنظیم مقررات ارتباطات صورت می‌گیرد
معرفی اپراتورهای برتر در پایان هر ماه

در نتیجه رقابت سخت بین اپراتورهای موبایل کشور، نخستین بار که سازمان تنظیم مقررات ارتباطات بهترین اپراتور را اعلام کرد با انتقادهای سختی مواجه شد؛ اما اکنون که سختی بار اول گذشته، اعلام شده هر ماه بهترین اپراتور اعلام می‌شود.

خرداد ماه امسال بود که پس از برگزاری جشنواره «فاوا» که بهترین اپراتورهای فعال در بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور در آن معرفی شدند، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به معرفی بهترین اپراتور تلفن همراه پرداخت.

کاری که حتی در دوره‌های گذشته جشنواره فاوا انجام نشده بود و شاید جرات کافی برای این کار وجود نداشت. در سابقه چندین دوره برگزاری جشنواره فاوا همواره چنین بود که یا هر دو اپراتور تلفن همراه مورد تقدیر قرار می‌گرفتند یا هیچ کدام.

اما سرانجام سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی بهترین اپراتور تلفن‌همراه را براساس ارزیابی چندین شاخص اعلام کرد و همان طور که انتظار می‌رفت هجمه‌های زیادی به سوی این سازمان سرازیر شد.

در نتیجه این فشارها سازمان مجبور شد که اعلام کند این ارزیابی‌ها دوره‌ای است و از این پس نیز قرار است همیشه ارزیابی‌ها به صورت مستمر و در دوره‌های زمانی مشخص انجام می‌شود.

اکنون سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی نشان داده که پای حرف خود ایستاده و اعلام کرد که از این پس هر ماه تمام اپراتورهای ارتباطی و فناوری اطلاعاتی را ارزیابی می‌کند و هر ماه نیز بهترین اپراتور را اعلام می‌‌کند. نتیجه جدیدترین ارزیابی تمام اپراتورها نیز در مهر ماه مشخص می‌شود.

رئیس رگولاتوری گفته است: ارزیابی کیفیت سرویس‌های اپراتورهای ارتباطی و فناوری اطلاعات به صورت ماهیانه انجام و نتایج ارزیابی در پایان هر ماه از سوی رگولاتوری اعلام می‌شود.

محمدعلی فرقانی می‌گوید: نتایج اولین دوره ارزیابی در پایان مهر ماه اعلام می‌شود و تا آن زمان اپراتورها فرصت دارند کیفیت سرویس‌های خود را ارتقاء دهند.

وی درباره شاخص‌های ارزیابی اپراتورها نیز توضیح داده که کیفیت سرویس، پاسخگوئی و رسیدگی به شکایات، کیفیت پوشش‌دهی، انجام تعهدات توسعه و اجرا، عملکرد شبکه، رضایتمندی مشتریان و ... از جمله شاخص‌هایی است که اپراتورهای تلفن همراه و سرویس‌های فناوری اطلاعات براساس آن ارزیابی می‌شوند.

منبع : فارس

امتیاز شما

نظر شما
نظر های بازدیدکنندگان
هیچ اطلاعاتی وجود ندارد
  برای عضویت در خبرنامه تلکام نیوز ؛ نشانی الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه تلکام نیوز نمایش داده میشود.
  کلیه حقوق متعلق به گروه خبری تلکام نیوز می باشد. اخلاق و منش رسانه ای نقل محتوای تولید شده توسط این سایت را مشروط به درج منبع با عنوان کامل تلکام نیوز یا telecomnews.ir میداند.
  تلکام نیوز در شبکه های اجتماعی
  • ضمن ادای احترام به تمامی بازیگران عرصه اطلاع رسانی در حوزه تلکام ، "سایت خبری تلکام نیوز" تلاش می کند با برقراری ارتباطی موزون بین فعالان و ذینفعان حوزه ارتباطات کشور، پیامهایی صحیح و به موقع بین گروه های فعال در این حوزه رد و بدل نماید.
   صمیمانه امیدواریم که یاریمان کنید و بر کیفیت حرکتمان بیفزایید .

  برای تماس با " سایت خبری تلکام نیوز" می توانید از طریق پست الکترونیکی : info@telecomnews.ir وسرویس پیامک : 5000102030 ، اقدام فرمایید.

  صاحب امتیاز و مدیر مسئول : 

  logo-samandehi

  All Rights Reserved by telecomnews.ir ©