امروز شنبه 2 تير 1397
23 June 2018
تعداد بازدید : 729 - تاریخ خبر : 1392/06/03 - 18:03
نماینده مورد نظر در دسترس نمی باشد!

«نماینده مورد نظر در دسترس نمی باشد» ؛ پیامی که بعد از تماس با تلفن همراه نمایندگان مجلس در چهار روز رای اعتماد به وزرای پیشنهادی شنیده می شد.

«نماینده مورد نظر در دسترس نمی باشد» ؛ پیامی که بعد از تماس با تلفن همراه نمایندگان مجلس در چهار روز رای اعتماد به وزرای پیشنهادی شنیده می شد.

به گزارش واحد مرکزی خبر ، این تدبیری بود که رئیس مجلس اندیشیده بود برای برقرار کردن نظم جلسات علنی که به صورت زنده هم از تلویزیون پخش می شد.آنطور که علی لاریجانی در پایان چهارمین روز گفته تجربه خوبی بوده. تجربه ای که گفته می شود ممکن است در جلسات آینده علنی مجلس هم تکرار شود.

موسی الرضا ثروتی از نمایندگانی است که موافق قطع شدن همیشگی تلفن همراه نمایندگان در جلسات علنی است .

او می گوید این کار باعث می شود که نمایندگان با دقت بیشتری مسائل مطرح شده در مجلس را پیگیری کنند و وقت بیشتری برای آنها بگذارند.

مخالفان طرح از جمله غلامرضا کاتب نگاه دیگری دارند اما می گویند اگر موبایل در صحن علنی ممنوع شود نمایندگان مجبورخواهند شد برای مکالمه صحن را ترک کنند که این هم عواقبی مثل از عدد افتادن جلسه مجلس خواهد داشت.

با این حال معلوم نیست که نمایندگان به پیشنهادی که موبایل هایشان را از دسترس خارج خواهد کرد رای خواهند داد یا خیر؟

امتیاز شما

نظر شما
نظر های بازدیدکنندگان
هیچ اطلاعاتی وجود ندارد
  برای عضویت در خبرنامه تلکام نیوز ؛ نشانی الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه تلکام نیوز نمایش داده میشود.
  کلیه حقوق متعلق به گروه خبری تلکام نیوز می باشد. اخلاق و منش رسانه ای نقل محتوای تولید شده توسط این سایت را مشروط به درج منبع با عنوان کامل تلکام نیوز یا telecomnews.ir میداند.
  تلکام نیوز در شبکه های اجتماعی
  • ضمن ادای احترام به تمامی بازیگران عرصه اطلاع رسانی در حوزه تلکام ، "سایت خبری تلکام نیوز" تلاش می کند با برقراری ارتباطی موزون بین فعالان و ذینفعان حوزه ارتباطات کشور، پیامهایی صحیح و به موقع بین گروه های فعال در این حوزه رد و بدل نماید.
   صمیمانه امیدواریم که یاریمان کنید و بر کیفیت حرکتمان بیفزایید .

  برای تماس با " سایت خبری تلکام نیوز" می توانید از طریق پست الکترونیکی : info@telecomnews.ir وسرویس پیامک : 5000102030 ، اقدام فرمایید.

  صاحب امتیاز و مدیر مسئول : 

  logo-samandehi

  All Rights Reserved by telecomnews.ir ©