امروز شنبه 2 تير 1397
23 June 2018
تعداد بازدید : 450 - تاریخ خبر : 1392/06/03 - 10:01
مدیر برنامه ی تحول مخابرات :
چهار پروژه از برنامه ی تحول شرکت مخابرات ایران اجرایی شد

با تشکیل شرکت ارتباطات ثابت و ابلاغ ساختار جدید شرکت مخابرات ایران و تبدیل آن به شرکت مادر تخصصی (هلدینگ)، تغییر ساختار در مخابرات، برنامه تغییر و تحول وارد مرحله جدیدی شد.

مهندس تراکمه، مدیر برنامه تغییر و تحول شرکت مخابرات ایران، مجموع چشم انداز و هفت حوزه ی تمرکز و چهل هدف و شاخص هایی که با آنها مرتبط است را استراتژی شرکت نامید و گفت: نخستین قدم در اجرای استراتژی، استقرار مدل عملیاتی است که در حال حاضر به خوبی شکل گرفته است.

مدیر برنامه تغییر و تحول شرکت مخابرات ایران، مشخص شدن ساختار و ترکیب هیأت مدیره شرکت ارتباطات ثابت را، نتایج اجرای برنامه تحول در مخابرات برشمرد و افزود: بعد از این مرحله ، دو حوزه هلدینگ و شرکت ارتباطات ثابت باید هم راستا شوند که این امر به عهده حوزه نیروی انسانی می باشد.

مهندس تراکمه، پروژه های تغییر و تحول در شرکت مخابرات ایران را سه نوع معرفی کرد و گفت: پروژه های استقرار ساختار که بر استقرار افراد و شرح وظایف آنان تمرکز دارد ، پروژه های راهبردی که برنامه حوزه های مختلف را به منظور دستیابی به اهداف استراتژیک شرکت تعیین می کند و پروژه های quick win که به برای توسعه فعالیت های جاری شکل گرفته اند، عناوین این سه نوع می باشند.

وی در بیان وظایف هلدینگ و ثابت خاطرنشان کرد: هلدینگ مخابرات ایران، وظایف سیاست گذاری، تعیین راهبرد کلان و نظارت بر امور شرکت های زیرمجموعه را عهده دار و اجرایی و عملیاتی شدن این سیاست ها نیز بر عهده شرکت ارتباطات ثابت است.

مدیر برنامه تغییر و تحول شرکت مخابرات ایران، از عملیاتی شدن چهار پروژه استراتژی فناوری اطلاعات ، استراتژی شبکه ، تغییر ساختار شرکت و بازاریابی business plan خبر داد و افزود: با پروژه های دیگری که در حوزه های مالی و منابع انسانی داریم باید بگوییم که از برنامه عقب نیستیم.

گفتنی ست، دو پروژه استراتژی فناوری اطلاعات و استراتژی شبکه با محوریت همگرایی بین ثابت و سیار هم در شرکت مخابرات ایران در دست اجرا می باشد.

امتیاز شما

نظر شما
نظر های بازدیدکنندگان
هیچ اطلاعاتی وجود ندارد
  برای عضویت در خبرنامه تلکام نیوز ؛ نشانی الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه تلکام نیوز نمایش داده میشود.
  کلیه حقوق متعلق به گروه خبری تلکام نیوز می باشد. اخلاق و منش رسانه ای نقل محتوای تولید شده توسط این سایت را مشروط به درج منبع با عنوان کامل تلکام نیوز یا telecomnews.ir میداند.
  تلکام نیوز در شبکه های اجتماعی
  • ضمن ادای احترام به تمامی بازیگران عرصه اطلاع رسانی در حوزه تلکام ، "سایت خبری تلکام نیوز" تلاش می کند با برقراری ارتباطی موزون بین فعالان و ذینفعان حوزه ارتباطات کشور، پیامهایی صحیح و به موقع بین گروه های فعال در این حوزه رد و بدل نماید.
   صمیمانه امیدواریم که یاریمان کنید و بر کیفیت حرکتمان بیفزایید .

  برای تماس با " سایت خبری تلکام نیوز" می توانید از طریق پست الکترونیکی : info@telecomnews.ir وسرویس پیامک : 5000102030 ، اقدام فرمایید.

  صاحب امتیاز و مدیر مسئول : 

  logo-samandehi

  All Rights Reserved by telecomnews.ir ©