امروز شنبه 5 خرداد 1397
26 May 2018
تعداد بازدید : 286 - تاریخ خبر : 1392/06/02 - 16:28
دیدار مسوولان شرکت پست با وزیر ارتباطات

نخستین نشست وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و معاونین شرکت پست برگزار شد.

واعظی در این دیدار که در محل ساختمان مرکزی وزارت صورت گرفت ضمن تشکر از مجموعه کارکنان شبکه پستی کشور اظهار کرد: در رویکرد دولت جدید اهمیت پست در این وزارتخانه و نقش کلیدی آن در ارایه خدمات به مردم مورد توجه قرار خواهد گرفت.


 وی افزود: تمامی تلاش خود را در دولت و مجلس در جهت رفع مشکلات موجود شبکه پستی و افزایش توان آن به کار خواهد بست.


واعظی با تاکید بر ایجاد و گسترش سرویسهای نوین مبتنی بر فناوری اطلاعات در پست اظهار امیدواری کرد: شرکت پست در آینده نزدیک با ایفای نقش مطلوب بتواند هر چه بیشتر خود را به خود کفایی نزدیک کند و با معرفی سرویسهای جدید وضعیت درآمدی شبکه بهبود یابد.


 وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در ادامه با اشاره به اهمیت بحث اطلاع رسانی و تبلیغات درخصوص خدمات پستی از مسوولان پست خواست تا معرفی سرویسهای نوین پستی در میان آحاد افراد جامعه به شیوه‌های گوناگون و تعامل هر چه بیشتر با رسانه ها را همواره مدنظر خود قراردهند.


  واعظی همچنین از مدیران و متخصصان پست کشور خواست با تشکیل کارگروهی به مطالعه تجربیات و اقدامات ارزشمند کشورهای پیشرو در زمینه ارایه خدمات پستی پرداخته و آن را در کشور اجرایی کنند.


 وی با تاکید بر این که در میان کارکنان شاغل در بخشهای مختلف وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات هیچ گونه تبعیضی قائل نخواهد بود تصریح کرد: دولت تدبیر و امید با حمایت از مجموعه پست کشور مردمی بودن خود را اثبات خواهد کرد.


 وزیر ارتباطات در پایان بر تعامل و همکاری پست با دیگر شرکتها و سازمان های تابعه وزارت به خصوص پست بانک تاکید کرد.


 همچنین در این مراسم مهندس کرباسیان رییس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت پست گزارشی از روند کارهای صورت گرفته و وضعیت موجود ارایه کرد و گفت: محور اصلی و آینده شرکت در جهت افزایش درآمد و جذب ترافیک ساماندهی شده است.


 وی در ادامه به تشریح راه اندازی و توسعه سرویس‌هایی نظیر بازار الکترونیکی، کارت پستال، تمبر اختصاصی، پست الکترونیکی، پست تلفنی، وب آگهی، امانات پستی، پست مستقیم و پست لجستیک پرداخت و خاطر نشان کرد: در آینده نزدیک و با رویکرد جدید و گسترش این سرویس‌ها در سراسر کشور شاهد شکوفایی بیشتری در پست کشور خواهیم بود.


رییس هیات مدیره در پایان ضمن قدردانی از تلاش همکاران خود و با اشاره به عنایت ویژه وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به بخش پست از تمامی کارکنان مجموعه خواست در راستای تحقق رهنمودهای ایشان تلاش وافری داشته باشند.


منبع : ایسنا

امتیاز شما

نظر شما
نظر های بازدیدکنندگان
هیچ اطلاعاتی وجود ندارد
  برای عضویت در خبرنامه تلکام نیوز ؛ نشانی الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه تلکام نیوز نمایش داده میشود.
  کلیه حقوق متعلق به گروه خبری تلکام نیوز می باشد. اخلاق و منش رسانه ای نقل محتوای تولید شده توسط این سایت را مشروط به درج منبع با عنوان کامل تلکام نیوز یا telecomnews.ir میداند.
  تلکام نیوز در شبکه های اجتماعی
  • ضمن ادای احترام به تمامی بازیگران عرصه اطلاع رسانی در حوزه تلکام ، "سایت خبری تلکام نیوز" تلاش می کند با برقراری ارتباطی موزون بین فعالان و ذینفعان حوزه ارتباطات کشور، پیامهایی صحیح و به موقع بین گروه های فعال در این حوزه رد و بدل نماید.
   صمیمانه امیدواریم که یاریمان کنید و بر کیفیت حرکتمان بیفزایید .

  برای تماس با " سایت خبری تلکام نیوز" می توانید از طریق پست الکترونیکی : info@telecomnews.ir وسرویس پیامک : 5000102030 ، اقدام فرمایید.

  صاحب امتیاز و مدیر مسئول : 

  logo-samandehi

  All Rights Reserved by telecomnews.ir ©