امروز يك شنبه 3 تير 1397
24 June 2018
تعداد بازدید : 730 - تاریخ خبر : 1392/06/02 - 15:38
آمازون شبکه بی‌سیم اختصاصی راه‌اندازی می‌کند

شرکت آمازون با هدف گسترش دامنه فعالیت‌های تجاری خود و تقویت بازار کتب الکترونیک به دنبال راه‌اندازی یک شبکه بی‌سیم اختصاصی است.

به گزارش  تامزهاردویر، این شرکت پس از راه اندازی و تکمیل این شبکه بی سیم برنامه‌هایی برای ارائه خدمات چندرسانه‌ای تلویزیونی و سینمایی و همین طور ارائه خدمات تلفن همراه در آینده نزدیک دارد.

این شرکت کار تست و بررسی شبکه بی‌سیم مورد نظر خود را کالیفرنیا آغاز کرده و با راه اندازی آن کاربران می‌توانند به طور بی‌سیم از طریق گوشی، رایانه لوحی و  رایانه‌های خود به اینترنت متصل شوند.

خدمات مذکور با همکاری شرکت ماهواره ای Globalstar ارائه می‌شود. در حال حاضر تست‌های نهایی در این زمینه در آزمایشگاه Lab126 آمازون در حال انجام است. انتظار می‌رود این شبکه از امکانات ویژه ای برای دستگاه کتابخوان الکترونیک کیندل آمازون هم برخوردار باشد.

اخذ مجوز از کمیسیون فدرال ارتباطات آمریکا برای راه اندازی این شبکه در نوامبر سال 2012 صورت گرفت و انتظار می‌رود ارایه خدمات آن از اوایل پاییز شروع شود.

امتیاز شما

نظر شما
نظر های بازدیدکنندگان
هیچ اطلاعاتی وجود ندارد
  برای عضویت در خبرنامه تلکام نیوز ؛ نشانی الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه تلکام نیوز نمایش داده میشود.
  کلیه حقوق متعلق به گروه خبری تلکام نیوز می باشد. اخلاق و منش رسانه ای نقل محتوای تولید شده توسط این سایت را مشروط به درج منبع با عنوان کامل تلکام نیوز یا telecomnews.ir میداند.
  تلکام نیوز در شبکه های اجتماعی
  • ضمن ادای احترام به تمامی بازیگران عرصه اطلاع رسانی در حوزه تلکام ، "سایت خبری تلکام نیوز" تلاش می کند با برقراری ارتباطی موزون بین فعالان و ذینفعان حوزه ارتباطات کشور، پیامهایی صحیح و به موقع بین گروه های فعال در این حوزه رد و بدل نماید.
   صمیمانه امیدواریم که یاریمان کنید و بر کیفیت حرکتمان بیفزایید .

  برای تماس با " سایت خبری تلکام نیوز" می توانید از طریق پست الکترونیکی : info@telecomnews.ir وسرویس پیامک : 5000102030 ، اقدام فرمایید.

  صاحب امتیاز و مدیر مسئول : 

  logo-samandehi

  All Rights Reserved by telecomnews.ir ©