امروز شنبه 2 تير 1397
23 June 2018
تعداد بازدید : 282 - تاریخ خبر : 1392/06/02 - 15:32
ساخت بیش از یک‌سوم ابزارهای بلک‌بری توسط یک شرکت نرم‌افزاری

بیش از یک‌‌سوم ابزارهای موبایلی بلک‌بری را تنها یک شرکت می‌سازد و این مسئله شک و تردیدها را در مورد ادعاهای این شرکت مبنی بر ایجاد فضای مناسب برای رشد و ترقی فروشگاه اینترنتی این شرکت را افزایش داده است.

به گزارش  سلولار – نیوز، شرکت‌ بلک‌بری این روزها می‌کوشد با ایجاد مشوق‌های مالی مراکز توسعه‌دهنده نرم‌افزاری را تشویق کند تا تمرکز بیشتری بر سیستم‌عامل BB10 داشته باشند. اما گزارش‌های رسیده حاکی از آن است که از 120 هزار ابزار موجود روی فروشگاه اینترنتی این شرکت، بیش از 47 هزار ابزار را فقط یک مرکز توسعه دهنده نرم‌افزاری ساخته است.

یک شرکت توسعه دهنده نرم‌افزاری موسوم به S4bb حاکمیت این فروشگاه اینترنتی را در دست گرفته است و در اصل بخش اعظم ابزارهای مخصوص بلک‌بری سیستم راهنمای محدود دارند و ظاهر آن‌ها شبیه به دیگر سرویس‌ها از جمله سایت‌های خبری و RSSها ساخته می‌شود.

"آدام امری"(Adam Emery) سخنگوی شرکت بلک‌بری در این خصوص گفت: «توسعه‌دهندگان نرم‌افزاری در تمام فروشگاه‌های عرضه کننده ابزارهای موبایلی روش‌های مختلفی را برای ساخت ابزارهای مورد نظر خود به کار می‌گیرند. فروشگاه BlackBerry World یک بازار باز محسوب می‌شود که مراکز توسعه‌دهنده نرم‌افزاری می‌توانند در آن حضور یابند و ما به این فضا امکان می‌دهیم از فرآیندهای سقوط یا موفقیت شرکت‌های دیگر استفاده کند».

امتیاز شما

نظر شما
نظر های بازدیدکنندگان
هیچ اطلاعاتی وجود ندارد
  برای عضویت در خبرنامه تلکام نیوز ؛ نشانی الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه تلکام نیوز نمایش داده میشود.
  کلیه حقوق متعلق به گروه خبری تلکام نیوز می باشد. اخلاق و منش رسانه ای نقل محتوای تولید شده توسط این سایت را مشروط به درج منبع با عنوان کامل تلکام نیوز یا telecomnews.ir میداند.
  تلکام نیوز در شبکه های اجتماعی
  • ضمن ادای احترام به تمامی بازیگران عرصه اطلاع رسانی در حوزه تلکام ، "سایت خبری تلکام نیوز" تلاش می کند با برقراری ارتباطی موزون بین فعالان و ذینفعان حوزه ارتباطات کشور، پیامهایی صحیح و به موقع بین گروه های فعال در این حوزه رد و بدل نماید.
   صمیمانه امیدواریم که یاریمان کنید و بر کیفیت حرکتمان بیفزایید .

  برای تماس با " سایت خبری تلکام نیوز" می توانید از طریق پست الکترونیکی : info@telecomnews.ir وسرویس پیامک : 5000102030 ، اقدام فرمایید.

  صاحب امتیاز و مدیر مسئول : 

  logo-samandehi

  All Rights Reserved by telecomnews.ir ©