امروز يك شنبه 3 تير 1397
24 June 2018
تعداد بازدید : 392 - تاریخ خبر : 1392/05/30 - 19:33
مشترکان نسل چهارم AT & Tبه 270 میلیون نفر می رسد

AT&T درصدد است با توسعه خدمات نسل چهارم خود ت، تعداد کاربران  این خدمات را به 270میلیون نفر برساند.

اپراتور سیار AT&T اعلام کرده است که تا پایان سال حداقل 50 بازار به خدمات نسل چهارم و LTE مجهز می‌شوند.

تا حال حاضر خدمات دهندگان این نسل، 370 نقطه از بازارهای این خدمت را تحت پوشش درآورده‌اند که مجموعا 225 میلیون مشترک را احاطه می‌کند و با این برنامه AT&T تا پایان سال میزان این بازارها به 400 می‌رسد.

تعداد مشترکان تحت پوشش نیز با این برنامه توسعه ای به 270 میلیون نفر می‌رسد.

این اپراتور باز هم تأکید داشته که این 50 نقطه جدید را در برنامه دارد تا قبل از پایان سال بتواند سرویس‌های این نسل را در آنجا پیاده سازی کند.

از جمله خدمات قابل توجه نسل چهارم، قابلیت دانلود تا 10 مرتبه سریع‌تر از نسل سوم است و بر این اساس سرویس‌های برخط و مبتنی بر پهنای باند جایگاه ویژه‌ای به نسبت نسل‌های قبل می‌یابند.

امتیاز شما

نظر شما
نظر های بازدیدکنندگان
هیچ اطلاعاتی وجود ندارد
  برای عضویت در خبرنامه تلکام نیوز ؛ نشانی الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه تلکام نیوز نمایش داده میشود.
  کلیه حقوق متعلق به گروه خبری تلکام نیوز می باشد. اخلاق و منش رسانه ای نقل محتوای تولید شده توسط این سایت را مشروط به درج منبع با عنوان کامل تلکام نیوز یا telecomnews.ir میداند.
  تلکام نیوز در شبکه های اجتماعی
  • ضمن ادای احترام به تمامی بازیگران عرصه اطلاع رسانی در حوزه تلکام ، "سایت خبری تلکام نیوز" تلاش می کند با برقراری ارتباطی موزون بین فعالان و ذینفعان حوزه ارتباطات کشور، پیامهایی صحیح و به موقع بین گروه های فعال در این حوزه رد و بدل نماید.
   صمیمانه امیدواریم که یاریمان کنید و بر کیفیت حرکتمان بیفزایید .

  برای تماس با " سایت خبری تلکام نیوز" می توانید از طریق پست الکترونیکی : info@telecomnews.ir وسرویس پیامک : 5000102030 ، اقدام فرمایید.

  صاحب امتیاز و مدیر مسئول : 

  logo-samandehi

  All Rights Reserved by telecomnews.ir ©