امروز شنبه 2 تير 1397
23 June 2018
تعداد بازدید : 482 - تاریخ خبر : 1392/05/28 - 14:08
صبح امروز و در مراسم معارفه وزیر ارتباطات اعلام شد :
رویکرد های واعظی در کسوت جدید

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت:‌ 4 رویکرد در وزارتخانه خواهم داشت، تبعیت از رهبری، تعامل با مجلس، مردم و رسانه‌ها

مراسم معارفه محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور معاون اول رئیس جمهور امروز برگزار شد.

واعظی در این مراسم طی سخنانی اظهار داشت: در مدت 26 سالی که از وزارت ارتباطات دور بوده‌ام، همواره با این حوزه ارتباط داشتم.

وزیر ارتباطات از حضور همسر شهید قندی از وزرای سابق مخابرات و محمود قندی فرزند ایشان در مراسم امروز تشکر کرد و گفت: امروز حضور ایشان من را به یاد رفاقت‌ها با شهید قندی در دوران دانشجویی انداخت که ابتدای کار با هم آغاز کردیم.

واعظی در سخنان خود به چهار رویکرد در این وزارتخانه اشاره کرد و گفت: در مدت فعالیت خود چهار رویکرد را در وزارتخانه دنبال می‌کنیم.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود:‌ رویکرد اول تبعیت از رهبری و عنایات ایشان است که همواره در سال‌های گذشته توجه ویژه‌ای به این حوزه داشته‌اند.

وی افزود: تشکیل شورای عالی فضای مجازی نمونه از این توجه است و بزرگترین پشتوانه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات است.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت:‌ رویکرد دوم تعامل دو طرفه با مجلس است و خواهان نظارت مجلس به کارهای وزارت ارتباطات هستیم.

واعظی ادامه داد: رویکرد سوم مسئله مردم است. دولت تدبیر و امید به مردم متکی است و از این‌رو باید مشارکت مردمی را اصل قرار دهیم و این امر جز با ارائه خدمت دولت به مردم محقق نخواهد شد.

واعظی اضافه کرد: زمانی موفق خواهیم شد که در دو بخش درست عمل کنیم. نخست در خصوص حاکمیت درست دولت و دوم اعمال اختیار درست به بخش خصوصی خوب عمل کنیم.

وی تأکید کرد:‌ ما هرگز به دنبال بزرگ کردن خودمان نیستم، بلکه باید هرچه کار می‌کنیم برای مردم باشد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: رویکرد چهارم تعامل با رسانه است و هرچه با رسانه‌ها تعامل بهتر داشته باشیم، کار بهتر انجام می‌شود.

واعظی در پایان به دلیل فضای کوچک سالن شهید قندی و نبودن جای کافی برای تمام مهمانان از حاضران عذرخواهی کرد.

امتیاز شما

نظر شما
نظر های بازدیدکنندگان
هیچ اطلاعاتی وجود ندارد
  برای عضویت در خبرنامه تلکام نیوز ؛ نشانی الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه تلکام نیوز نمایش داده میشود.
  کلیه حقوق متعلق به گروه خبری تلکام نیوز می باشد. اخلاق و منش رسانه ای نقل محتوای تولید شده توسط این سایت را مشروط به درج منبع با عنوان کامل تلکام نیوز یا telecomnews.ir میداند.
  تلکام نیوز در شبکه های اجتماعی
  • ضمن ادای احترام به تمامی بازیگران عرصه اطلاع رسانی در حوزه تلکام ، "سایت خبری تلکام نیوز" تلاش می کند با برقراری ارتباطی موزون بین فعالان و ذینفعان حوزه ارتباطات کشور، پیامهایی صحیح و به موقع بین گروه های فعال در این حوزه رد و بدل نماید.
   صمیمانه امیدواریم که یاریمان کنید و بر کیفیت حرکتمان بیفزایید .

  برای تماس با " سایت خبری تلکام نیوز" می توانید از طریق پست الکترونیکی : info@telecomnews.ir وسرویس پیامک : 5000102030 ، اقدام فرمایید.

  صاحب امتیاز و مدیر مسئول : 

  logo-samandehi

  All Rights Reserved by telecomnews.ir ©