امروز شنبه 2 تير 1397
23 June 2018
تعداد بازدید : 471 - تاریخ خبر : 1392/05/28 - 14:04
معارفه واعظی با حضور 3 وزیر سابق ارتباطات

امروز مراسم معارفه واعظی و تودیع نامی، با حضور سه تن از وزرای سابق ارتباطات و معاون اول رئیس‌جمهور برگزار شد.

محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات امروز معارفه شد.

براساس این گزارش در مراسم معارفه محمود واعظی و تودیع محمدحسن نامی وزیر سابق ارتباطات و فناوری اطلاعات، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور، سبحانی‌نیا عضو هیئت رئیسه مجلس، رحمانی رئیس کمیسیون صنایع مجلس و برخی نمایندگان حضور داشتند.

محمود واعظی برای مراسم امروز از 9 وزیر سابق ارتباطات و فناوری اطلاعات پس از پیروزی انقلاب اسلامی دعوت کرده بود که امروز محمدحسن نامی، رضا تقی‌پور و احمد معتمدی از وزرای سابق در مراسم حضور یافته بودند.

همچنین مانند روز ورود واعظی به وزارت ارتباطات نصرالله جهانگرد که از او به عنوان همکار در تدوین برنامه‌های واعظی یاد شده بود، در مراسم حضور داشت.

امتیاز شما

نظر شما
نظر های بازدیدکنندگان
هیچ اطلاعاتی وجود ندارد
  برای عضویت در خبرنامه تلکام نیوز ؛ نشانی الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه تلکام نیوز نمایش داده میشود.
  کلیه حقوق متعلق به گروه خبری تلکام نیوز می باشد. اخلاق و منش رسانه ای نقل محتوای تولید شده توسط این سایت را مشروط به درج منبع با عنوان کامل تلکام نیوز یا telecomnews.ir میداند.
  تلکام نیوز در شبکه های اجتماعی
  • ضمن ادای احترام به تمامی بازیگران عرصه اطلاع رسانی در حوزه تلکام ، "سایت خبری تلکام نیوز" تلاش می کند با برقراری ارتباطی موزون بین فعالان و ذینفعان حوزه ارتباطات کشور، پیامهایی صحیح و به موقع بین گروه های فعال در این حوزه رد و بدل نماید.
   صمیمانه امیدواریم که یاریمان کنید و بر کیفیت حرکتمان بیفزایید .

  برای تماس با " سایت خبری تلکام نیوز" می توانید از طریق پست الکترونیکی : info@telecomnews.ir وسرویس پیامک : 5000102030 ، اقدام فرمایید.

  صاحب امتیاز و مدیر مسئول : 

  logo-samandehi

  All Rights Reserved by telecomnews.ir ©