امروز شنبه 2 تير 1397
23 June 2018
تعداد بازدید : 511 - تاریخ خبر : 1392/06/06 - 07:51
امروز به مناسبت هفته دولت اتفاق می افتد :
افتتاح 1614 پروژه و طرح مخابراتی

شرکت مخابرات ایران به مناسبت گرامیداشت هفته دولت ، بیش از 1614 طرح و پروژه مخابراتی در 14 استان کشور افتتاح می‌کند.

مدیرکل روابط عمومی و اموربین الملل شرکت مخابرات ایران ضمن بیان این مطلب گفت : این 1614 پروژه و طرح مخابراتی با سرمایه گذاری بالغ بر 120 میلیارد تومان در 14 استان کشور افتتاح می‌شود.
دکتر زارعیان  افزود از اهم این پروژه‌ها می‌توان به افتتاح 104 مرکز سوئیچ شهری ، 362 آنتن  بی تی اس ، 155پروژه فیبرنوری، 528 پروژه دیتا و بیش از 510 مورد پروژه دیگر از جمله پروژه‌های ساختمانی در سطح کشور اشاره کرد.
بنابر همین گزارش ، این تعداد پروژه ، بعداز 27 اردبیهشت روزجهانی مخابرات تاکنون آماده بهره برداری شده است.

علاوه بر این قرار است امروز در مراسمی ، کلنگ احداث برجهای دو قلوی مخابرات در تهران به زمین زده شود . 

 

امتیاز شما

نظر شما
نظر های بازدیدکنندگان
هیچ اطلاعاتی وجود ندارد
  برای عضویت در خبرنامه تلکام نیوز ؛ نشانی الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه تلکام نیوز نمایش داده میشود.
  کلیه حقوق متعلق به گروه خبری تلکام نیوز می باشد. اخلاق و منش رسانه ای نقل محتوای تولید شده توسط این سایت را مشروط به درج منبع با عنوان کامل تلکام نیوز یا telecomnews.ir میداند.
  تلکام نیوز در شبکه های اجتماعی
  • ضمن ادای احترام به تمامی بازیگران عرصه اطلاع رسانی در حوزه تلکام ، "سایت خبری تلکام نیوز" تلاش می کند با برقراری ارتباطی موزون بین فعالان و ذینفعان حوزه ارتباطات کشور، پیامهایی صحیح و به موقع بین گروه های فعال در این حوزه رد و بدل نماید.
   صمیمانه امیدواریم که یاریمان کنید و بر کیفیت حرکتمان بیفزایید .

  برای تماس با " سایت خبری تلکام نیوز" می توانید از طریق پست الکترونیکی : info@telecomnews.ir وسرویس پیامک : 5000102030 ، اقدام فرمایید.

  صاحب امتیاز و مدیر مسئول : 

  logo-samandehi

  All Rights Reserved by telecomnews.ir ©