امروز يك شنبه 3 تير 1397
24 June 2018
تعداد بازدید : 2497 - تاریخ خبر : 1392/06/02 - 11:24
حضور پر رنگ مبین وان در نمایشگاه تلکام 2013

چهاردهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی (ایران تلکام) به عنوان بزرگ ترن دلیل برای گردهمایی ارگان ها و شرکت های دولتی و خصوصی کشور ، امسال در تاریخ 4 تا 7 مهرماه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

به گزارش سایت خبری تلکام نیوز به نقل از مبین وان ، به دلیل نقش پراهمیت و ارزنده ارتباطات و فناوری اطلاعات در عصر حاضر، و از سوی دیگر جایگاه ویژه و مهم برگزاری نمایشگاه تله کام در تبادل اطلاعات فنی-بازرگانی و آشنائی صاحبان صنایع و پژوهشگران و دست اندرکاران با آخرین دستاوردهای صنعتی و فناوری روز جهان و همچنین گروه مخابرات ایران، شرکت مبین وان به عنوان یکی از ارائه دهندگان خدمات ارزش افزوده همراه اول و یکی از اعضای گروه مخابرات ایران با اهداف زیر در نمایشگاه تلکام 2013 شرکت خواهد نمود :

 

• معرفی آخرین دست آوردها و توانمندی ها در رابطه با زیرساخت ها ،برنامه های کاربردی سیستم های مخابراتی و زمینه های موضوعی نمایشگاه
• ارائه خدمات ارزش افزوده بر پایه محتوای پیامکی
• ارتباط مستقیم با تولیدکنندگان و مصرف کنندگان در زمینه های موضوعی نمایشگاه
• ارتقاء سطح مبادلات تجاری کشور در جهت توسعه صادرات غیر نفتی کشور
• ارتقاء دانش ،فناوری و تبادل اطلاعات در موضوعات و تم های نمایشگاه

امتیاز شما

نظر شما
نظر های بازدیدکنندگان
هیچ اطلاعاتی وجود ندارد
  برای عضویت در خبرنامه تلکام نیوز ؛ نشانی الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه تلکام نیوز نمایش داده میشود.
  کلیه حقوق متعلق به گروه خبری تلکام نیوز می باشد. اخلاق و منش رسانه ای نقل محتوای تولید شده توسط این سایت را مشروط به درج منبع با عنوان کامل تلکام نیوز یا telecomnews.ir میداند.
  تلکام نیوز در شبکه های اجتماعی
  • ضمن ادای احترام به تمامی بازیگران عرصه اطلاع رسانی در حوزه تلکام ، "سایت خبری تلکام نیوز" تلاش می کند با برقراری ارتباطی موزون بین فعالان و ذینفعان حوزه ارتباطات کشور، پیامهایی صحیح و به موقع بین گروه های فعال در این حوزه رد و بدل نماید.
   صمیمانه امیدواریم که یاریمان کنید و بر کیفیت حرکتمان بیفزایید .

  برای تماس با " سایت خبری تلکام نیوز" می توانید از طریق پست الکترونیکی : info@telecomnews.ir وسرویس پیامک : 5000102030 ، اقدام فرمایید.

  صاحب امتیاز و مدیر مسئول : 

  logo-samandehi

  All Rights Reserved by telecomnews.ir ©