امروز دوشنبه 31 ارديبهشت 1397
21 May 2018
تعداد بازدید : 580 - تاریخ خبر : 1392/05/27 - 14:50
10 شهریور : آخرین مهلت ثبت‌‌نام در نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال

مهلت ثبت‌نام در هفتمین جشنواره و نمایشگاه بین‌المللی رسانه‌های دیجیتال فقط تا پایان وقت اداری ?? شهریور ?? است.

بنا به اعلام مرکز رسانه‌های دیجیتال، ثبت نام هفتمین جشنواره و نمایشگاه بین‌المللی رسانه‌های دیجیتال تا پایان وقت اداری 10 شهریور 1392 ادامه دارد.

ثبت‌نام برای حضور در بخش نمایشگاهی هفتمین نمایشگاه بین‌المللی رسانه‌های دیجیتال از طریق سایت login.Saramad.ir انجام می‌شود. تقسیم‌بندی غرفه‌های نمایشگاهی و جانمایی نیز براساس زمان ثبت‌نام،‌ اولویت‌گذاری می‌شود و مهلت ثبت‌نام به هیچ وجه تمدید نخواهد شد.

دوره هفتم نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال در بخش‌های نشر دیجیتال، فناوری و هنرهای دیجیتال، خانواده و رسانه‌های دیجیتال، نرم‌افزار‌های تلفن همراه، رسانه‌های برخط، بین‌الملل، دانش دیجیتال، فرصت‌ها و تهدیدها، مراکز فرهنگی دیجیتال و مسابقات و سرگرمی برگزار می‌‌شود.

در نمایشگاه امسال، بخش جدید «از نگاه مخاطب» اضافه شده که داوری آن توسط مخاطبان صورت خواهد گرفت.

مهلت ارسال آثار برای شرکت در بخش جشنواره، اول آبان ماه 1392است و مراسم اختتامیه جشنواره هفتم رسانه‌های دیجیتال و معرفی برگزیدگان در آذرماه 1392 برگزار خواهد شد.

امتیاز شما

نظر شما
نظر های بازدیدکنندگان
هیچ اطلاعاتی وجود ندارد
  برای عضویت در خبرنامه تلکام نیوز ؛ نشانی الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه تلکام نیوز نمایش داده میشود.
  کلیه حقوق متعلق به گروه خبری تلکام نیوز می باشد. اخلاق و منش رسانه ای نقل محتوای تولید شده توسط این سایت را مشروط به درج منبع با عنوان کامل تلکام نیوز یا telecomnews.ir میداند.
  تلکام نیوز در شبکه های اجتماعی
  • ضمن ادای احترام به تمامی بازیگران عرصه اطلاع رسانی در حوزه تلکام ، "سایت خبری تلکام نیوز" تلاش می کند با برقراری ارتباطی موزون بین فعالان و ذینفعان حوزه ارتباطات کشور، پیامهایی صحیح و به موقع بین گروه های فعال در این حوزه رد و بدل نماید.
   صمیمانه امیدواریم که یاریمان کنید و بر کیفیت حرکتمان بیفزایید .

  برای تماس با " سایت خبری تلکام نیوز" می توانید از طریق پست الکترونیکی : info@telecomnews.ir وسرویس پیامک : 5000102030 ، اقدام فرمایید.

  صاحب امتیاز و مدیر مسئول : 

  logo-samandehi

  All Rights Reserved by telecomnews.ir ©