امروز شنبه 2 تير 1397
23 June 2018
تعداد بازدید : 234 - تاریخ خبر : 1392/05/20 - 21:19
تهرانی ها می توانند اطلاعات مرکز مخابراتی خود را از tct.ir دریافت کنند

دسترسی تهرانی ها به مشخصات مراکز مخابراتی شان درسایت مخابرات استان تهران www.tct.ir ایجاد شد . 

به گزارش روابط عمومی شرکت مخابرات استان تهران، ولی ا... سعیدیان مدیر کل دفتر روابط عمومی این شرکت ضمن اعلام این مطلب گفت: از این پس چنانچه مشترکین استان تهران از نام و نشانی مرکز خود مطلع نباشند می توانند با مراجعه به سایت www.tct.ir و وارد کردن شماره تلفن خود در سمت چپ صفحه اصلی از اطلاعاتی شامل نام، نشانی، شماره تلفن رییس مرکز و یا شماره تلفن مرکز مخابرات مربوطه استفاده کنند.

 

وی افزود: برای دریافت اطلاعات فوق نیازی به واردکردن کد استان نیست و تنها با وارد کردن شماره تلفن ثابت خود دسترسی به اطلاعات امکان پذیر است.

امتیاز شما

نظر شما
نظر های بازدیدکنندگان
هیچ اطلاعاتی وجود ندارد
  برای عضویت در خبرنامه تلکام نیوز ؛ نشانی الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه تلکام نیوز نمایش داده میشود.
  کلیه حقوق متعلق به گروه خبری تلکام نیوز می باشد. اخلاق و منش رسانه ای نقل محتوای تولید شده توسط این سایت را مشروط به درج منبع با عنوان کامل تلکام نیوز یا telecomnews.ir میداند.
  تلکام نیوز در شبکه های اجتماعی
  • ضمن ادای احترام به تمامی بازیگران عرصه اطلاع رسانی در حوزه تلکام ، "سایت خبری تلکام نیوز" تلاش می کند با برقراری ارتباطی موزون بین فعالان و ذینفعان حوزه ارتباطات کشور، پیامهایی صحیح و به موقع بین گروه های فعال در این حوزه رد و بدل نماید.
   صمیمانه امیدواریم که یاریمان کنید و بر کیفیت حرکتمان بیفزایید .

  برای تماس با " سایت خبری تلکام نیوز" می توانید از طریق پست الکترونیکی : info@telecomnews.ir وسرویس پیامک : 5000102030 ، اقدام فرمایید.

  صاحب امتیاز و مدیر مسئول : 

  logo-samandehi

  All Rights Reserved by telecomnews.ir ©