امروز دوشنبه 31 ارديبهشت 1397
21 May 2018
تعداد بازدید : 234 - تاریخ خبر : 1392/05/20 - 20:20
به سه شنبه موکول شد :جلسه رای اعتماد به وزیر پیشنهادی ارتباطات

ادامه جلسه رای اعتماد به وزرای پیشنهادی دولت روحانی سه شنبه 22 مرداد برگزار می‌شود و در سومین نوبت بررسی صلاحیت وزرا، تکلیف وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مشخص خواهد شد.

 آخرین ساعات باقی مانده تا جلسه صحن علنی مجلس، در حالی سپری می‌شود که از مجلس خبر می‌رسد نظر کلی نمایندگان در مورد واعظی مثبت است.
رمضانعلی سبحانی فرد رئیس کمیته ارتباطات و فناوری اطلاعات مجلس شورای اسلامی امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران بار دیگر بر این موضوع تاکید کردو گفت: اقبال عمومی به سمت آقای واعظی وجود دارد.
سبحانی فرد ادامه داد: وی برنامه‌های خود را به کمیسیون‌های مجلس ارائه داده و امروز (یکشنبه ) نیز با کمیسیون‌ها در جلسه است.
سبحانی فرد پیش از این گفته بود که با توجه به سوابق تخصصی (مخابراتی)، مدیریتی (وزارت امور خارجه) و مدرک تحصیلی مرتبط به نظر می‌رسد، آقای واعظی شرایط عمومی برای تصدی وزارت ارتباطات را دارا است. بنابراین به نظر می‌رسد نظر مجلس نسبت به وزیر پیشنهادی ارتباطات و فناوری اطلاعات مساعد باشد.

امتیاز شما

نظر شما
نظر های بازدیدکنندگان
هیچ اطلاعاتی وجود ندارد
  برای عضویت در خبرنامه تلکام نیوز ؛ نشانی الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه تلکام نیوز نمایش داده میشود.
  کلیه حقوق متعلق به گروه خبری تلکام نیوز می باشد. اخلاق و منش رسانه ای نقل محتوای تولید شده توسط این سایت را مشروط به درج منبع با عنوان کامل تلکام نیوز یا telecomnews.ir میداند.
  تلکام نیوز در شبکه های اجتماعی
  • ضمن ادای احترام به تمامی بازیگران عرصه اطلاع رسانی در حوزه تلکام ، "سایت خبری تلکام نیوز" تلاش می کند با برقراری ارتباطی موزون بین فعالان و ذینفعان حوزه ارتباطات کشور، پیامهایی صحیح و به موقع بین گروه های فعال در این حوزه رد و بدل نماید.
   صمیمانه امیدواریم که یاریمان کنید و بر کیفیت حرکتمان بیفزایید .

  برای تماس با " سایت خبری تلکام نیوز" می توانید از طریق پست الکترونیکی : info@telecomnews.ir وسرویس پیامک : 5000102030 ، اقدام فرمایید.

  صاحب امتیاز و مدیر مسئول : 

  logo-samandehi

  All Rights Reserved by telecomnews.ir ©