امروز شنبه 2 تير 1397
23 June 2018
تعداد بازدید : 232 - تاریخ خبر : 1392/05/06 - 10:05
مدیر عامل شرکت مخابرات ایران از عملیاتی شدن دو پروژه برنامه تغییر و تحول این شرکت خبر داد .

پوررنجبر:در راستای اجرای برنامه تغییر و تحول ، دو پروژه تدوین استراتژی شبکه و IT یکپارچه شرکت مخابرات ایران در ماه جاری عملیاتی شد.

مهندس پور رنجبر مدیر عامل شرکت مخابرات ایران که در جمع مدیران مخابرات استان مرکزی سخن می گفت ، ضمن اعلام این مطلب، اظهار داشت : ما در سال 92 براساس بررسی ها و مطالعات انجام شده در چارچوب طرح تغییر و تحول اعلام کردیم ؛ ماهیت مخابرات تغییر کرده است ، لذا همه حوزه ها باید تغییر کنند ، بر همین اساس تصمیم گرفتیم هر آنچه در سال 91 گفته شده در سال جاری عملیاتی شود ، از این رو ساختار را تغییر دادیم ، شرکت ثابت را ایجاد کردیم و دو پروژه مهم دیگر که اساس توسعه مخابرات بر آن استوار است ؛ را عملیاتی کردیم.
مدیر عامل شرکت مخابرات ایران در تشریح این دو پروژه گفت : در اوّلین پروژه ، طرح تدوین استراتژی شبکه را صرف نظر از هر چیزی که در آن باشد به اجرا گذاشته ایم. و در آینده شبکه یکپارچه را در بخش تلفن ثابت ، همراه و اینترنت خواهیم داشت. تدوین استراتژی IT به صورت یکپارچه دومین پروژه بزرگی است که اجرای آن شروع شده است .

 

وی اعلام کرد : طرح همگرایی که از اهداف اصلی پروژه تغییر و تحول است با همکاری خوب شرکت ارتباطات سیار و ثابت ایران عملیاتی شده و آثار آن در توسعه¬ی هماهنگ ، کم هزینه و اصولی مخابرات نمایان خواهد شد.

رییس هیأت مدیره شرکت ارتباطات ثابت ایران ، همچنین ، مشتری مداری و احترام به پیمانکاران را از دیگر سیاست های اصولی شرکت مخابرات ایران ذکر کرد و افزود : احترام به مشتری ، رفتن به سراغ مشتری و هزینه کردن برای او یک سیاست غیر قابل برگشت مخابرات است. من معتقدم اگر قرار است جایی ضرر بدهیم باید برای مردم داری باشد. چرا که در هر صورت سود است. پیمانکار هم در کنار مردم قرار دارد باید با او به احترام رفتار کرد ، فرهنگ غلط دوستی با پیمانکار به معنای تبانی باید از مخابرات دور شود و او را به عنوان یک شریک بپذیریم و با هم برای خدمت رسانی به مردم کوشش کنیم. پیمانکار آزاری و بد رفتاری با پیمانکار ارزش نیست.

مهندس پور رنجبر ، رقابت را عامل توسعه و خلق خدمات جدید ذکر کرد و گفت : به کارگیری مزیت های رقابتی منجر به خدماتی می شود که به سود مشتری است. ما در مخابرات باید از این فرصت استفاده کنیم. همگرایی تلفن همراه و ثابت روح مزیت رقابتی در شرکت مخابرات ایران است که اگر به درستی برنامه ریزی شود هم کارکنان و هم مشتریان از آن بهره مند می شوند.

 

مـــدیــــر عامل شرکت مخابرات ایران با اشاره به درآمد مخابرات در سال های اخیر گفت : بررسی درآمدها نشان می دهد که این درآمد در شأن مخابرات نیست. مخابرات روی گنج خوابیده است ، لکن مجموعه عواملی که ما را از آن دور کرده باید شناسایی و رفع گردد که طرح تحول این مهم را بر عهده دارد. از مردم به عنوان دارندگان منابع که می توانند به شما کمک کنند استفاده کنید. فرآیندها و بوروکراسی فعلی همه باید در سازمان بازبینی و بطور جد اصلاح شود. تعداد در و پنجره های مخابرات را بیشتر کنید تا عموم بتوانند به راحتی رفت و آمد کنند.

در این نشست ، همچنی ، مهندس مشیّدی مدیر عامل شرکت مخابرات استان مرکزی ضمن ارائه گزارشی از عملکرد استان در 3 ماه اوّل سال جاری گفت : مخابرات استان در بخش تلفن همراه و ثابت ، در شهر و روستا به هر نیاز مشترکان به خوبی پاسخ داده است و برنامه های توسعه خود را به سمت خدمات ارزش افزوده ، تولید محتوی و ساده سازی ارتباط با مشتریان هدایت کرده است.

وی توسعه اینترنت در استان را از اولویت های مخابرات استان ذکر کرد و گفت : بستر لازم برای واگذاری اینترنت پر سرعت به مشترکان فراهم است ، لیکن شرکت ارتباطات زیرساخت در واگذاری STM1 به ما ، محدودیت دارد که امیدواریم هر چه زودتر مشکلات برطرف می شود تا بتوانیم پاسخگوی نیاز مردم باشیم.

امتیاز شما

نظر شما
نظر های بازدیدکنندگان
هیچ اطلاعاتی وجود ندارد
  برای عضویت در خبرنامه تلکام نیوز ؛ نشانی الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه تلکام نیوز نمایش داده میشود.
  کلیه حقوق متعلق به گروه خبری تلکام نیوز می باشد. اخلاق و منش رسانه ای نقل محتوای تولید شده توسط این سایت را مشروط به درج منبع با عنوان کامل تلکام نیوز یا telecomnews.ir میداند.
  تلکام نیوز در شبکه های اجتماعی
  • ضمن ادای احترام به تمامی بازیگران عرصه اطلاع رسانی در حوزه تلکام ، "سایت خبری تلکام نیوز" تلاش می کند با برقراری ارتباطی موزون بین فعالان و ذینفعان حوزه ارتباطات کشور، پیامهایی صحیح و به موقع بین گروه های فعال در این حوزه رد و بدل نماید.
   صمیمانه امیدواریم که یاریمان کنید و بر کیفیت حرکتمان بیفزایید .

  برای تماس با " سایت خبری تلکام نیوز" می توانید از طریق پست الکترونیکی : info@telecomnews.ir وسرویس پیامک : 5000102030 ، اقدام فرمایید.

  صاحب امتیاز و مدیر مسئول : 

  logo-samandehi

  All Rights Reserved by telecomnews.ir ©