امروز يك شنبه 3 تير 1397
24 June 2018
تعداد بازدید : 702 - تاریخ خبر : 1392/06/09 - 12:04
رییس شورای رقابت تاکید کرد:
تعرفه‌ی جدیدی برای مخابرات صادر نشده است

رییس شورای رقابت با بیان اینکه هیچ مصوبه‌ی قیمتی جدیدی برای شرکت مخابرات به تصویب نرسیده است، تاکید کرد: گمانه‌زنی‌ها درباره تغییر در تعرفه‌ی تماس‌های شرکت مخابرات صحت ندارد.

جمشید پژویان درباره‌ی صحبتهایی که اخیرا درباره ایجاد تغییر در نرخ تعرفه‌های شرکت مخابرات و حذف هزینه‌ی جا‌به‌جایی مطرح شده گفت: این مساله صحت ندارد و شورای رقابت هیچ تصمیم جدیدی در این باره نگرفته است. واضح است تا زمانی که شورای رقابت مصوبه‌ی جدیدی را در نظر نگیرد، نرخ تماس‌ها مانند قبل و طبق آخرین دستورالعمل شورا محاسبه می‌شود.

وی با بیان اینکه تعیین نرخ تعرفه‌ها جزو اختیارات شورای رقابت محسوب می‌شود، خاطر نشان کرد: هرگونه تغییر در نرخ تعرفه‌ها باید با دستورالعمل رسمی شورای رقابت صورت گیرد و با توجه به اینکه تقاضایی به منظور بررسی دوباره‌ی نرخ‌ها به شورا داده نشده این امر فعلا ممکن نیست و در صورتی که تغییراتی بدون اطلاع شورا صورت بگیرد، غیرقانونی است و پیگیری خواهد شد.

منبع : ایسنا

امتیاز شما

نظر شما
نظر های بازدیدکنندگان
هیچ اطلاعاتی وجود ندارد
  برای عضویت در خبرنامه تلکام نیوز ؛ نشانی الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه تلکام نیوز نمایش داده میشود.
  کلیه حقوق متعلق به گروه خبری تلکام نیوز می باشد. اخلاق و منش رسانه ای نقل محتوای تولید شده توسط این سایت را مشروط به درج منبع با عنوان کامل تلکام نیوز یا telecomnews.ir میداند.
  تلکام نیوز در شبکه های اجتماعی
  • ضمن ادای احترام به تمامی بازیگران عرصه اطلاع رسانی در حوزه تلکام ، "سایت خبری تلکام نیوز" تلاش می کند با برقراری ارتباطی موزون بین فعالان و ذینفعان حوزه ارتباطات کشور، پیامهایی صحیح و به موقع بین گروه های فعال در این حوزه رد و بدل نماید.
   صمیمانه امیدواریم که یاریمان کنید و بر کیفیت حرکتمان بیفزایید .

  برای تماس با " سایت خبری تلکام نیوز" می توانید از طریق پست الکترونیکی : info@telecomnews.ir وسرویس پیامک : 5000102030 ، اقدام فرمایید.

  صاحب امتیاز و مدیر مسئول : 

  logo-samandehi

  All Rights Reserved by telecomnews.ir ©