امروز شنبه 2 تير 1397
23 June 2018
تعداد بازدید : 500 - تاریخ خبر : 1392/06/06 - 08:16
به مناسبت هفته دولت
346 طرح مخابراتی در استان اصفهان به بهره برداری می رسد

مدیر عامل شرکت مخابرات استان اصفهان در یک کنفرانس مطبوعاتی  از بهره برداری تعداد سیصد و چهل و شش طرح مخابراتی همزمان با هفته دولت خبر داد.

مهندس"حسین کشایی" ، با اعلام این خبر گفت: به مناسبت گرامیداشت هفته  دولت ، تعداد 346  طرح مخابراتی با اعتباری بالغ بر 128 میلیارد و 903 میلیون ریال آماده بهره برداری در این هفته است. وی این پروژده ها را در راستای توسعه و گسترش امکانات مخابرات و فراهم کردن خدمات بیشتر برای مشترکین دانست  و گفت این پروژه ها شامل تاسیس و توسعه  9 مرکز سوئیچ ، 12 کافوی نوری، 84 سایت بی تی اس (BTS)  ، 57 مورد افزایش ارتباط بین مراکز مخابراتی ( ترانسمیشن )، ظرفیت سازی و توسعه پورت پر سرعت دیتا در 21 سامانه ، 96 مورد افزایش ظرفیت باتری و اجرای تغذیه نیروی مراکز و سایتها ، توسعه و تقویت 22 مورد شبکه کابل و توسعه ، و توسعه  24 مورد ارتباطات فیبر نوری می باشد.

 " کشایی " تعداد تلفن ها در هر کشور را از شاخصه های رشد ناخالص ملی  آن کشور عنوان کرد و افزود  :" استان اصفهان  با دو میلیون و 177 هزار شماره تلفن ثابت مشغول بکار  و چهار میلیون و 164 هزار شماره  تلفن همراه ، در رتبه دوم  کشور بعد از تهران قرار دارد ."

وی اینترنت بویژه اینترنت پرسرعت  (   ADSL  ) را یکی از شاخصه های روز جهان  عنوان کرد و گفت : " تا کنون بالغ بر 200 هزار مشترک در استان  از خدمات اینترنت پرسرعت استفاده می کنند و از  این نظر سهم 12 درصدی کشور  را دارا  هستیم و بعد از تهران در رتبه دوم قرار داریم."    

امتیاز شما

نظر شما
نظر های بازدیدکنندگان
هیچ اطلاعاتی وجود ندارد
  برای عضویت در خبرنامه تلکام نیوز ؛ نشانی الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه تلکام نیوز نمایش داده میشود.
  کلیه حقوق متعلق به گروه خبری تلکام نیوز می باشد. اخلاق و منش رسانه ای نقل محتوای تولید شده توسط این سایت را مشروط به درج منبع با عنوان کامل تلکام نیوز یا telecomnews.ir میداند.
  تلکام نیوز در شبکه های اجتماعی
  • ضمن ادای احترام به تمامی بازیگران عرصه اطلاع رسانی در حوزه تلکام ، "سایت خبری تلکام نیوز" تلاش می کند با برقراری ارتباطی موزون بین فعالان و ذینفعان حوزه ارتباطات کشور، پیامهایی صحیح و به موقع بین گروه های فعال در این حوزه رد و بدل نماید.
   صمیمانه امیدواریم که یاریمان کنید و بر کیفیت حرکتمان بیفزایید .

  برای تماس با " سایت خبری تلکام نیوز" می توانید از طریق پست الکترونیکی : info@telecomnews.ir وسرویس پیامک : 5000102030 ، اقدام فرمایید.

  صاحب امتیاز و مدیر مسئول : 

  logo-samandehi

  All Rights Reserved by telecomnews.ir ©