امروز شنبه 2 تير 1397
23 June 2018
تعداد بازدید : 509 - تاریخ خبر : 1392/06/05 - 10:36
فیبر نوری به درب مجتمع‌های تجاری و مسکونی اصفهان می‌ رسد

مدیرعامل شرکت مخابرات استان اصفهان در گفتگو با سایت خبری تلکام نیوز اعلام کرد : در  2ماه آینده بردن فیبر نوری تا درب مجتمع های مسکونی و تجاری در دستور کار شرکت مخابرات اصفهان قرار گرفته است.

مهندس " حسین کشایی " با بیان اینکه 30 درصد محلات شهر اصفهان مجهز به فیبرنوری شده اند، تاکید کرد: چنانچه شرایط فراهم شود  مرحله بعدی، انتقال فیبر نوری در استان به منازل مسکونی است و زیرساختهای خدمات اینترنتی و تجهیزات مورد نیاز نیز در حال آماده سازی است..

"کشایی"  با اشاره به اینکه توسعه شبکه مخابرات اصفهان در سال نیازمند 45 میلیارد تومان سرمایه گذاری است، افزود: بخشی از این اعتبار صرف خرید تجهیزات داخل و بخشی دیگر صرف خریدهای خارجی می شود.

وی به طرح های قابل افتتاح شده به مناسبت  هفته دولت اشاره نیز کرد و گفت :همزمان با هفته دولت  346 پروژه با اعتبار حدود 130 میلیارد ریال به  بهره برداری خواهد رسید.

وی گفت : " این پروژه ها شامل تاسیس و توسعه 9 مرکز سوئیچ، 12 کافوی نوری، 84 سایت BTS، ظرفیت سازی و توسعه پورت پر سرعت دیتا در 21 سامانه، 96 مورد افزایش ظرفیت باتری و اجرای تغذیه نیروی مراکز و سایتها، توسعه و تقویت 22 مورد شبکه کابل، اجرای 36 مورد دکل تلفن همراه، توسعه 24 مورد ارتباطات فیبر نوری و 57 مورد افزایش ارتباط بین مراکز مخابراتی است.

امتیاز شما

نظر شما
نظر های بازدیدکنندگان
هیچ اطلاعاتی وجود ندارد
  برای عضویت در خبرنامه تلکام نیوز ؛ نشانی الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه تلکام نیوز نمایش داده میشود.
  کلیه حقوق متعلق به گروه خبری تلکام نیوز می باشد. اخلاق و منش رسانه ای نقل محتوای تولید شده توسط این سایت را مشروط به درج منبع با عنوان کامل تلکام نیوز یا telecomnews.ir میداند.
  تلکام نیوز در شبکه های اجتماعی
  • ضمن ادای احترام به تمامی بازیگران عرصه اطلاع رسانی در حوزه تلکام ، "سایت خبری تلکام نیوز" تلاش می کند با برقراری ارتباطی موزون بین فعالان و ذینفعان حوزه ارتباطات کشور، پیامهایی صحیح و به موقع بین گروه های فعال در این حوزه رد و بدل نماید.
   صمیمانه امیدواریم که یاریمان کنید و بر کیفیت حرکتمان بیفزایید .

  برای تماس با " سایت خبری تلکام نیوز" می توانید از طریق پست الکترونیکی : info@telecomnews.ir وسرویس پیامک : 5000102030 ، اقدام فرمایید.

  صاحب امتیاز و مدیر مسئول : 

  logo-samandehi

  All Rights Reserved by telecomnews.ir ©