امروز شنبه 2 تير 1397
23 June 2018
تعداد بازدید : 531 - تاریخ خبر : 1392/06/04 - 16:19
همزمان با هفته دولت ، ساخت برجهای دوقلوی شرکت مخابرات ایران آغاز می شود

همزمان با افتتاح چند پروژه‌ مخابراتی به مناسبت هفته دولت ، مراسم آغاز ساخت برجهای دوقلوی شرکت مخابرات ایران در روز چهارشنبه 6 شهریور ماه با حضور مدیران ارشد این شرکت و دست‌اندرکاران پروژه برگزار می‌شود.

به گزارش "تلکام نیوز" به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت مخابرات ایران در این مراسم که در ساعت 11 صبح روز چهارشنبه 6 شهریورماه در محل پروژه، واقع در تقاطع همت و شیخ بهایی برگزار می شود آغاز کلنگ‌زنی و احداث برجهای عظیم شرکت مخابرات ایران جشن گرفته می‌شود.
براساس این گزارش این دو برج که قرار است در آینده تمامی کارکنان شرکت مخابرات ایران ، شرکت ارتباطات سیار، شرکت ارتباطات ثابت، شرکت مخابرات استان تهران و سایر شرکتهای اقماری مخابرات در آن مستقر شوند در زمینی به مساحت 37 هزار مترمربع و زیربنای 110 هزار مترمربع در 30 طبقه ساخته می‌شود.

شرکت سازنده زمان تقریبی ساخت این برجها را 3 سال اعلام کرده است .

در دعوتنامه ای که به امضای رئیس هیت مدیره این شرکت ارسال گردیده ، از افتتاح چند پروژه مخابراتی نیز در همین مراسم خبر داده شده است .

امتیاز شما

نظر شما
نظر های بازدیدکنندگان
هیچ اطلاعاتی وجود ندارد
  برای عضویت در خبرنامه تلکام نیوز ؛ نشانی الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه تلکام نیوز نمایش داده میشود.
  کلیه حقوق متعلق به گروه خبری تلکام نیوز می باشد. اخلاق و منش رسانه ای نقل محتوای تولید شده توسط این سایت را مشروط به درج منبع با عنوان کامل تلکام نیوز یا telecomnews.ir میداند.
  تلکام نیوز در شبکه های اجتماعی
  • ضمن ادای احترام به تمامی بازیگران عرصه اطلاع رسانی در حوزه تلکام ، "سایت خبری تلکام نیوز" تلاش می کند با برقراری ارتباطی موزون بین فعالان و ذینفعان حوزه ارتباطات کشور، پیامهایی صحیح و به موقع بین گروه های فعال در این حوزه رد و بدل نماید.
   صمیمانه امیدواریم که یاریمان کنید و بر کیفیت حرکتمان بیفزایید .

  برای تماس با " سایت خبری تلکام نیوز" می توانید از طریق پست الکترونیکی : info@telecomnews.ir وسرویس پیامک : 5000102030 ، اقدام فرمایید.

  صاحب امتیاز و مدیر مسئول : 

  logo-samandehi

  All Rights Reserved by telecomnews.ir ©