امروز شنبه 2 تير 1397
23 June 2018
تعداد بازدید : 971 - تاریخ خبر : 1392/06/03 - 10:48
ارائه اینترنت پرسرعت حجمی در شعب شرکت خدمات اول TCT در استان البرز

برای نخستین بار، علاوه بر ارائه اینترنت پرسرعت نامحدود، اینترنت حجمی مخابرات نیز در شعب شرکت خدمات اول TCT در استان البرز ارائه می شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات اول TCT، مشترکان اینترنت پرسرعت از این پس می توانند با مراجعه به یکی از شعب شرکت در استان البرز، علاوه بر دریافت سرویس اینترنت پرسرعت نامحدود نسبت به خرید سرویس اینترنت حجمی مخابرات  در بسته های 2، 4 و 8 گیگابایتی با تعرفه جدید اقدام نمایند.
در سرویس اینترنت حجمی، پس از اتمام حجم های خریداری شده توسط مشترک، سرویس قطع نمی شود؛ بلکه هزینه اضافی برحسب قیمت تعیین و به صورت اتوماتیک در قبض تلفن مشترک منظور می شود.
همچنین از ابتدای شهریور ماه سال 92 میزان هزینه استفاده از اینترنت نامحدود برای مشترک با مبالغ ستون مربوطه محاسبه می شود و افزایش خواهد یافت.

امتیاز شما

نظر شما
نظر های بازدیدکنندگان
هیچ اطلاعاتی وجود ندارد
  برای عضویت در خبرنامه تلکام نیوز ؛ نشانی الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه تلکام نیوز نمایش داده میشود.
  کلیه حقوق متعلق به گروه خبری تلکام نیوز می باشد. اخلاق و منش رسانه ای نقل محتوای تولید شده توسط این سایت را مشروط به درج منبع با عنوان کامل تلکام نیوز یا telecomnews.ir میداند.
  تلکام نیوز در شبکه های اجتماعی
  • ضمن ادای احترام به تمامی بازیگران عرصه اطلاع رسانی در حوزه تلکام ، "سایت خبری تلکام نیوز" تلاش می کند با برقراری ارتباطی موزون بین فعالان و ذینفعان حوزه ارتباطات کشور، پیامهایی صحیح و به موقع بین گروه های فعال در این حوزه رد و بدل نماید.
   صمیمانه امیدواریم که یاریمان کنید و بر کیفیت حرکتمان بیفزایید .

  برای تماس با " سایت خبری تلکام نیوز" می توانید از طریق پست الکترونیکی : info@telecomnews.ir وسرویس پیامک : 5000102030 ، اقدام فرمایید.

  صاحب امتیاز و مدیر مسئول : 

  logo-samandehi

  All Rights Reserved by telecomnews.ir ©