امروز جمعه 4 خرداد 1397
25 May 2018
تعداد بازدید : 671 - تاریخ خبر : 1392/06/09 - 11:09
تعداد مشترکان اینترنت پرسرعت لرستان از مرز 23 هزار مشترک گذشت

 عضو هیأت مدیره ی شرکت مخابرات استان لرستان تعداد مشترکین اینترنت پرسرعت استان را بیش از 23 هزار نفر اعلام کرد

شمسی فر شاخص دسترسی به اینترنت پرسرعت را از شاخص های توسعه یافتگی برشمرد و گفت :  واگذاری اینترنت پرسرعت ADSL از مهمترین فعالیت های سال جاری شرکت مخابرات استان لرستان بوده که در این زمینه عملکرد بسیار مثبت و قابل قبولی داشته است.

وی در ادامه به فعالیت شرکت مخابرات و بخش خصوصی در این زمینه به طور توأم اشاره کرد و افزود: شرکت های بخش خصوصی موسوم به (PAP) تاکنون نزدیک به  15000 پورت اینترنت پرسرعت  ADSL را در استان دایر کرده اند و شرکت مخابرات استان در حدود 23000 پورت به متقاضیان واگذار کرده است.

وی افزایش ضریب دسترسی به پورت های پر سرعت  را در انتقال هر چه سریع داده ها (اطلاعات) و ایجاد شهر الکترونیکی و پرداخت های غیرحضوری بسیار مؤثر عنوان کرد و گفت: بر همین اساس شرکت مخابرات استان دستیابی به 50000 پورت پر سرعت واگذاری و افزایش پهنای باند و سرعت دسترسی مشترکین را در حد مطلوب و قابل قبول و همچنین ایجاد زیرساختهای نرم افزاری لازم برای تعامل با مشتریان و متقاضیان را از عمده ترین برنامه ها و فعالیتهای شرکت در سال جاری برشمرد .

شمسی فر در پایان خاطرنشان ساخت :  هم اکنون  486  مدرسه و 516  پایگاه بسیج و حدود 117 پایگاه بهداشت و درمان در استان لرستان به شبکه ی اینترانت پر سرعت استان متصل هستند.

امتیاز شما

نظر شما
نظر های بازدیدکنندگان
هیچ اطلاعاتی وجود ندارد
  برای عضویت در خبرنامه تلکام نیوز ؛ نشانی الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه تلکام نیوز نمایش داده میشود.
  کلیه حقوق متعلق به گروه خبری تلکام نیوز می باشد. اخلاق و منش رسانه ای نقل محتوای تولید شده توسط این سایت را مشروط به درج منبع با عنوان کامل تلکام نیوز یا telecomnews.ir میداند.
  تلکام نیوز در شبکه های اجتماعی
  • ضمن ادای احترام به تمامی بازیگران عرصه اطلاع رسانی در حوزه تلکام ، "سایت خبری تلکام نیوز" تلاش می کند با برقراری ارتباطی موزون بین فعالان و ذینفعان حوزه ارتباطات کشور، پیامهایی صحیح و به موقع بین گروه های فعال در این حوزه رد و بدل نماید.
   صمیمانه امیدواریم که یاریمان کنید و بر کیفیت حرکتمان بیفزایید .

  برای تماس با " سایت خبری تلکام نیوز" می توانید از طریق پست الکترونیکی : info@telecomnews.ir وسرویس پیامک : 5000102030 ، اقدام فرمایید.

  صاحب امتیاز و مدیر مسئول : 

  logo-samandehi

  All Rights Reserved by telecomnews.ir ©