امروز شنبه 2 تير 1397
23 June 2018
تعداد بازدید : 526 - تاریخ خبر : 1392/06/09 - 10:08
فعلاً هیچ هزینه‌ای از هم‌کدشده‌ها نمی‌گیریم

مدیرعامل مخابرات گفت: تصمیم مخابرات پیش از توقف هم‌کدسازی دریافت آبونمان 900تومانی بود که با توجه به توقف اجرای این طرح به‌دستور وزیر ارتباطات، مشترکان در استان‌های هم‌کدشده هیچ هزینه‌ای بابت اجرای این طرح پرداخت نخواهند کرد.

مظفر پوررنجبر با اشاره به اینکه طرح هم‌کدسازی در مرحله توقف کامل است، اظهار کرد: اجرای این طرح پیش از این نیز به‌خواسته دولت بود و ما هم براساس مصوبات و تعرفه‌های رگولاتوری عمل کردیم اما با دستور وزیر ارتباطات مبنی بر توقف طرح تا بررسی دقیق‌تر، جلوی اجرای آن در استان‌های دیگر را گرفتیم.

وی عنوان کرد: در حال حاضر منتظر تصمیم معاونان هستیم تا تکلیف‌مان مشخص شود.

او همچنین درباره پرداخت هزینه‌های مخابرات توسط خود دولت نیز گفت: تا حال حاضر چیزی درباره این موضوع نگفته‌اند و ما هم اطلاعی نداریم.

مدیرعامل مخابرات ایران با تأکید بر اینکه تصمیم این شرکت پیش از توقف این طرح برای دریافت آبونمان 900 تومانی، تکیه بر مصوبه 160 رگولاتوری داشت، اذعان کرد: حال با توجه به توقف اجرای این طرح به‌دستور وزیر ارتباطات، مشترکان در استان‌های هم‌کدشده هیچ هزینه‌ای بابت اجرای این طرح پرداخت نخواهند کرد.

امتیاز شما

نظر شما
نظر های بازدیدکنندگان
هیچ اطلاعاتی وجود ندارد
  برای عضویت در خبرنامه تلکام نیوز ؛ نشانی الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه تلکام نیوز نمایش داده میشود.
  کلیه حقوق متعلق به گروه خبری تلکام نیوز می باشد. اخلاق و منش رسانه ای نقل محتوای تولید شده توسط این سایت را مشروط به درج منبع با عنوان کامل تلکام نیوز یا telecomnews.ir میداند.
  تلکام نیوز در شبکه های اجتماعی
  • ضمن ادای احترام به تمامی بازیگران عرصه اطلاع رسانی در حوزه تلکام ، "سایت خبری تلکام نیوز" تلاش می کند با برقراری ارتباطی موزون بین فعالان و ذینفعان حوزه ارتباطات کشور، پیامهایی صحیح و به موقع بین گروه های فعال در این حوزه رد و بدل نماید.
   صمیمانه امیدواریم که یاریمان کنید و بر کیفیت حرکتمان بیفزایید .

  برای تماس با " سایت خبری تلکام نیوز" می توانید از طریق پست الکترونیکی : info@telecomnews.ir وسرویس پیامک : 5000102030 ، اقدام فرمایید.

  صاحب امتیاز و مدیر مسئول : 

  logo-samandehi

  All Rights Reserved by telecomnews.ir ©