اپراتورها

راه‌اندازی پروژه فیبر نوری رایتل در غیبت مدیرعامل جدید این شرکت

فاز اول پروژه فیبر نوری رایتل در استان البرز ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ با حضور معاون وزیر و در غیبت مدیرعامل جدید رایتل راه اندازی شد.

به گزارش “تلکام نیوز” به نقل از روابط عمومی رایتل هم‌زمان با میلاد حضرت معصومه (س) در مراسمی با حضور امیر محمدزاده لاجوردی معاون وزیر و رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، مهدی روحانی‌نژاد معاون راهبردی و توسعه بازار این سازمان و همچنین سرپرست معاونت فنی و مهندسی شرکت خدمات ارتباطی رایتل و جمعی از مدیران ارشد این شرکت، فاز نخست پروژه‌‌ فیبر نوری FTTx شهر فردیس که زمینه‌ ایجاد تحول در صنعت ICT استان البرز است، راه‌اندازی شد.

فاز نخست این طرح در فردیس اجرایی شده و روز گذشته در یکی از منازل این محدوده به مرحله بهره‌برداری رسید و آنگونه که اعلام شده با اجرای این پروژه تا ۲ سال آینده منازل و کسب و کارهای این شهر می‌توانند با بهره‌گیری از اینترنت پر سرعت مبتنی بر فیبر نوری با سرعت ۱۰۰۰ مگابیت بر ثانیه به اینترنت متصل شوند.

بنا به اعلام روابط عمومی رایتل طی این مراسم، تست سرعت برای سرویس FTTx یکی از کاربران انجام شد که سرعت دانلود آن بیش از ۹۴۰ مگابیت بر ثانیه اندازه‌گیری شد.

در این مراسم از طرف رایتل علیرضا اسفندی که به تازگی به عنوان سرپرست معاونت فنی و مهندسی شرکت منصوب شده حاضر بود و حسین ملازاده که خود وی هم به تازگی به عنوان مدیرعامل رایتل مشغول به کار شده در مراسم غایب بود.

No alternative text description for this image

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا